Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek volt már pattanó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már pattanó orgazmusotok szexnél vagy masztinál? Nekem kétszer volt eddig 21 l

Figyelt kérdés

Nektek volt már pattanó orgazmusotok?


Nekem eddig kétszer sikerült elérnem még anno exemmel de azóta nem volt.


Egyébként gyönyörű ördögi érzés volt rendesen csikorgató karmolta a orgazmus a egész testem.



2019. okt. 14. 23:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom mi az a pattogó- vagy hidrogén orgazmus, azért néztem meg a válaszokat hogy hátha okosabb leszek, de válasz nélkül is feldobtátok a napom. 😂
2019. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Én sem tudtam régen mit jelent de nekem egy szexuálisphszihológus magyarázta el hogy több mint 300 féle orgazmus létezik.


és biztos észre vettétek ti is hogy nem minden orgazmus egyforma van olyan amikor olyan érzésed van mintha pisilni kellene és csak 1-2 másodpercig tart van olyan hogy érzed hogy jön és egy óriási atomrobbanásal mész el.


De vannak olyanok is amikor csíp a orgazmus vagy pedig egy kis élvezés után lelkiismeret furdalásod lesz ez az amikor nem esik jól a orgazmus.


És van a többszörös orgazmus ami nem tesz jót a szervezetnek.


Pl a prostituáltak minden nap szexelnek kb 10-15-ször ők már szinte nem is érzik a orgazmust és ez károsítja a csiklót vagyis a élvezeti idegrendszert aki mindennap szexel többször az előbb utóbb nem fogja már érezni azt a jó érzést ami szexnél van max a orgazmust érzi de azt sem érzi olyan felemelő érzésnek mint aki egy hónapban egyszer szexel.



A havi egy szex a legegészségesebb és a legélvezetesebb.

2019. okt. 15. 12:21
 23/31 anonim ***** válasza:
88%

Havi egy szex ? 🤣 ahhha .

Na mesélj még !

2019. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%

az a neved, hogy nagyon szép lány és 21 éves vagy és szexuálpszichológushoz jársz és elmondásod szerint havi egy az igazi


nem látod ebben a kombóban a megférhetetlenséget?

2019. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Imádom", amikor ilyen "tudományosan" kefél valaki(:-


Havonta egyszer?


Ugye még szűz a te "szexuálisphszihológusod"?

2019. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Igen a havi egy a legélvezetesebb.


Biztos volt már nektek is olyan hogy sok ideig nem szexeltetek és már nagyon kivántátok aztán amikor szexeltek sok idő után az hatalmas nagy orgazmussal és megkönnyebülésel jár nagyon nagy élvezettel és jól is esik hosszú idő után a szex.



De ha rendszeresen minden nap vagy nagyon gyakran éltek nemi életet az nem lesz olyan élvezetes mert az már inkább csaj napi rutin nem is a élvezetről szól akkor már a szex hanem inkább csak a testi vágyak kielégítése.



Higgyétek el hogy a havi egy szex a legjobb aki brutálisan nagyot akar elmenni annak havi egy ajánlott aki meg csak a testi vágyait akarja csillapítani annak tök mindegy minden nap szexelhet de a minőség az nem lesz a legjobb.



Én inkább a minőségi szexre megyek minthogy a mennyiségre.

2019. okt. 15. 16:31
 27/31 anonim ***** válasza:
93%
9-es válaszoló vagyok,és ezúton szeretnék köszönetet mondani a 10-es válaszolónak,hogy felhomályosított ebben a kérdésben,és nem kell szégyellnem magam a tudatlanságomért. hogy a kérdésre is válaszoljak a csajomnak volt egyszer ilyen pattogós izéje. éppen a kertjük végében(vidéken lakik) voltunk, nyár volt fütyültek a madarak,és az asszony olytelt és kívánatos volt ,hogy az almafák árnyékában azonnal rá is vetettem magam. persze ő szemérmesen próbált tiltakozni,mi lesz ha a kisöccse bejön a kertbe,de az öcsit jobban érdekelte a ps-és en ezt tudtam :D szülők távol,szomszédság vagy 30m ,szóval hamar letörtem az ellenkezését,és pillanatok alatt megszabadítottam a fürdőruhája alsó részétől . éppen buzgón nyalom,de tényleg amikor mint az őrült elkezdett ficánkolni,majd villámgyorsan felugrott majdnem kirúgva a fogam a térdével. na ő akkor pattant,de mint kiderült nem az orgazmustól hanem egy szöcske szerű zöld izétől ijedt meg. azóta sem voltam ennek a pattanó témának a közelében sem,de a barátnőmnek ettől még van orgazmusa hidd el n4k4m! meg kell vele beszélnem ezt a témát,és amint lesz valami hasonló érzés jelzem itt a kérdésben. már ha nem gond
2019. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
69%
5-ös, még ezt se tudod? A hidrogénorgazmus az, amikor hidrogént juttatsz be magadnak análisan, és a fenekednél meggyújtva a gázt vízzé égeted el azt. A keletkező vízgőz átjárja a tested, és ettől orgazmikus élményed lesz.
2019. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy a többség kreatív választ adott erre az idióta kérdésre. 😈
2019. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

OFF.


Igazad van kérdező: aki képes egy ideig megtartóztatni magát, sokkal intenzívebb élményben részesül. Nagy testi orgazmusban, nem pedig mindenféle agyi mesterkedéssel létrehozott trükkös orgazmusban.

2019. dec. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!