Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti bevállalnátok így szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok így szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A lány arcra nem az esetem, de testre bejön, és személyiségre se illenénk össze mint pár, ő többet akar, én mondtam, hogy maximum barátság lehet, annál kicsit több, de kapcsolat nem fér bele. Szemétség lenne így szexkapcsolatba belemenni? Mert hát én is ember vagyok, hormonok nálam is dolgoznak.

21/F


2019. okt. 17. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Húzz a fejére zacskót aztán adj neki!
2019. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 xKakashix ***** válasza:
100%
ha tisztáztad vele, hogy te nem akarsz szexkapcsolatnál többet és a lány így is bele megy, akkor persze, de ha ő erőlteti, hogy több legyen köztetek akkor ne menj bele, az ilyenek tapadósak
2019. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Dugjad ameddig nem találsz egy számodra tökéletes társat.

Gondolj bele, hogy kompromisszumokkal legalább van szexuális életed és nincs üresjárat fiatalon :D


+Bűntudat nélkül csajozhatsz, találkozhatsz más nőkkel is

2019. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Röviden: igen, szemétség lenne.

Kicsit hosszabban: ha belemennél, akkor gyakorlatilag az ő érzelmeit kihasználnád a saját vágyaid kiélésére. Még ha tisztáznád is előtte, hogy ez csak dugás, akkor se tudna objektíven dönteni, hogy akarja-e, mert érzelmileg kötődik hozzád. Bölcsebb ebből kimaradnod, mert valószínűleg csak sérülést okozol vele a lánynak.

Az ilyen dumákat meg, hogy hát Te is ember vagyok, meg dolgoznak a hormonok engedd el inkább. Igen, ember vagy, tehát mérlegelj racionálisan emberhez méltóan és ne, mint egy ösztönök vezérelte állat, hogy megdugod, mert hajt a kangörcs és dugnod kell...

2019. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igaz, belemegyek, köszönöm a válaszokat
2019. okt. 17. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló helyzetben voltunk a szeretőmmel, nem akartunk összejönni, de a kémia nagyon működik... Mára mindkettőnknek van családunk, de a mai napig összejárunk.
2019. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Még ha tisztáznád is előtte, hogy ez csak dugás, akkor se tudna objektíven dönteni, hogy akarja-e, mert érzelmileg kötődik hozzád."


LOL. Ilyen erővel egy férfi se kérje meg a barátnője kezét, mert a lány érzelmileg kötődik hozzá, és nem tud objektívan dönteni, hogy akarja-e.

2019. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bummer ***** válasza:

Minden helyzet más.

Van aki felismeri melyik az a lány akivel bele lehet így is menni és melyik az amelyiken tényleg látszik hogy bármire rábólint csak hogy veled lehessen és úgy gondolja "majd meggondolod magad", de utána meg ha mégse akkor brutális összeomláson megy át.

2019. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért kinlódsz olyan csajjal, aki nem az igazi, mikor kereshetsz olyat is, akivel minden passzol 100%-ban?
2019. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Mert olyan lányt nem találok
2019. okt. 17. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!