Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szokott egyedül meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott egyedül meztelenül lenni otthon? 19/F

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy ki mit gondol arról, hogy meztelen vagyok, ha egyedül vagyok otthon. Van más is, aki így csinálja?

Mert nekem főleg nyáron fontos mivel rendkívül izzadékony is vagyok, meg most minek öltözködjek akkor, ha tudom, hogy mást úgysem zavar. Nekem ez különösen komfortos. Akár a tükörben is megnézegetem magamat. Ha nincs otthon velem más (pl. anyám) egyből levetkőzök pucérra, és élvezem itthon a nyugodtságot. Már nem érdekel semmi ezután, olyan természetesen érzem magam. Akár még leengedett redőny nélkül ablakhoz is kimennék, de azt már megláthatják, ezért ott fátyolfüggöny takarja el a testemet a szembelakók elől, ha oda állok. Sőt volt már, hogy a szembelévő lakóházban egy rövid időre láttam, hogy egy nő pucéran kinézett egy pillanatra. Csak 1 hátulütője van: kizárólag egyedül merem. Nyilván ha jön valaki, csenget vagy ilyenek akkor már legalább 1 gatyát húzok magamra. Ha nem ítélnék el, akár nyáron is kimennék az utcára így csupaszon. Más is így gondolja?

Szóval ki hogyan viszonyul az egyedül otthon nudizáshoz, elfogadott vagy inkább nem ilyen korban? Az érdekelne, hogy a többség is szokott-e pucérkodni, és ha igen: mikor, hogyan, (egyedül vagy akár mással is) szokott ruhátlan lenni. Ha lehet kort és nemet is kérnék hozzá.



2019. okt. 20. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Csak hogy tudd, valamilyen mentális betegséged van (exhibicionizmus valamelyik fajtája). Nem tudom hogy melyik, de ahogy előadod magad az nem normális.

Én is szoktam otthon meztelenkedni, meg szerintem az emberek 99%-a, de korántsem ilyen beleéléssel.

2019. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretek meztelen lenni és aludni is úgy szoktam sőt elszoktam menni nudizni a közeli tóhoz
2019. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi gond. Egyáltalán nem ítélem el. Sőt, én is teljesen meztelen vagyok, ha egyedül vagyok otthon. Olyankor nem látja senki. A házunk nincs felkamerázva, így ez utólag sem derülhet ki. Ha teljesen pucér vagyok, szabadnak érzem magamat. Ezt mindenkinek ajánlom (kortól és nemtől függetlenül). Aki teheti, nyugodtan pucérkodjon, ha egyedül van otthon!


Aludni is szoktam teljesen meztelenül. Azt is mindenkinek ajánlom (szintén kortól és nemtől függetlenül). Egészséges (főleg nyáron).

2023. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!