Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg a szüzek nehezebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szüzek nehezebben nedvesednek mint a nem szüzek? Úgy általánosságban.

Figyelt kérdés

Én szűz vagyok, és elég jól nedvesedek. Mármint ezt az expasim is mondta, meg én is érzem/látom magamon. Mikor szóbakerült a téma egy nem szűz barátnőmmel, azt mondta hogy olyan nincs hogy egy szűz annyira nedvesedjen hogy konkrétan follyon a combján. Most én sem azt mondtam hogy olyan vagyok mint egy folyam, de azért van mikor folyik egy kicsi a combomon. Van erre valamilyen "szabály" hogy egy szűz nem nedvesedhet ennyire? Vagy általában jobban nedvesednek mint a tapasztaltabbak?

Bocsi lehet idióta kérdés, de elég tapasztalatlan vagyok a témában.


2019. okt. 21. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem a szüzességtől függ.

Ha ilyen vagy, akkor jó lesz,mert könnyen becsúszik.


kérdezz bátran, ha van még kérdésed

2019. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy általánosságban semmi köze a nedvesedésnek a szüzességhez. Utána is így leszel.
2019. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a szüzességhez. Ez alkat függő ki mennyire nedvesedik be.
2019. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés
2019. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alkat függő a nedvesedés mértéke, nem szüzesség függő.

De el tudom képzelni hogy a szűzek jobban nedvesednek, mivel a fantáziájuk élénkebb és nem volt még rossz élményük, hiszen semmilyen se volt.

2019. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemvagyok szűz de ennyire èletembe nem nedvesedtem hogy fojt a combomon..jòèg...
2020. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!