Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom egy tuskó. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy tuskó. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap délután át mentem nála és ő le akart feküdni velem de nekem nem volt hozzá kedvem. Fel ajánlottam hogy leszopom de neki ez nem lett volna elég. Annyira fel idegesített hogy haza akartam jönni de elkezdett velem kiabálni hogy hova mész?! Mondtam hogy haza erre meg szoritotta a karomat és vissza lökött az ágyra. Rám mászott és ki gombolta a nadragomat én pedig próbáltam le lökni magamrol kevés sikerrel...Már rendesen féltem majdnem sírtam és akkor mászott le rólam és még én voltam a hibás mert hogy én túl reagálom meg úgy csinálok mintha meg akarna eroszakolni. És mi az hogy én nem akarok vele le fekudni már tuti nem kívánom stb.. máskor is volt már hasonló. El hagyni mem nagyon akarom mert igazabol jól el vagyunk csak néha ilyenekben nem értünk egyet. Mit csináljak?

2019. okt. 22. 17:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal hagyd el!!!!!!!

Ha van nyugodt csaladi hattered es megteheted meg most mielott tenyleg megtenne hagyd ott! En talan a rendorsegnek is szolnek vagy a szuleinek nemtudom hany evesek vagytok.

Tudnod kell hogy ez egy bantalmazo kapcsolat!

Nem reagalod tul soooot alul reagalod!


Kerj segitseget!


22/l

2019. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 October15 ***** válasza:
100%
Vágd ki.
2019. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el..
2019. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Talasz ennel jobbat, aki mindenben megfelel. Hagyd ott.
2019. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

1, Hagyd el.

2, Vagy ha be mered vállalni, hogy ez még egyszer megtörténik, vagy durvább lesz, akkor mondd neki, ha még egyszer ez lesz, akkor elhagyod.

Én inkább az elsőre szavaznék. Testi és lelki épség miatt.

2019. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még fiatalok vagytok, ha most ilyen agresszív állat, mi lesz később? Vannak sokkal normálisabb emberek.
2019. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
(irónia on) tekintsd ezt egy jó kis előjátéknak,hiszen igazából tök jól elvagytok! mit számít egy kis erőszakos huzavona,birkózás,agresszió? meg különben is miért nem vagy készségesebb? legközelebb dobd szét a lábad mikor leszorítja a karjaid,letépi a nadrágod,és lihegve bőgd a fülébe-kefélj meg te állat! hiszen szereted és nem karod elhagyni... (irónia off) remélem a kérdésed kamu,mert ha nem, épületes problémák vannak nálad...
2019. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Tehát nem akarod elhagyni mert jól elvagytok, csak néha ha olyanja van ordibál veled, ver és meg akar erőszakolni. Értem :)
2019. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 October15 ***** válasza:
66%
7.: Túlságosan magasra lőttél. :) Ez itt a GYK Irónia az a hely ahol az irónok élnek.
2019. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Bele sem gondolok, hogy mi lenne, ha nem lennétek el ilyen jól.
2019. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!