Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom egy tuskó. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy tuskó. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap délután át mentem nála és ő le akart feküdni velem de nekem nem volt hozzá kedvem. Fel ajánlottam hogy leszopom de neki ez nem lett volna elég. Annyira fel idegesített hogy haza akartam jönni de elkezdett velem kiabálni hogy hova mész?! Mondtam hogy haza erre meg szoritotta a karomat és vissza lökött az ágyra. Rám mászott és ki gombolta a nadragomat én pedig próbáltam le lökni magamrol kevés sikerrel...Már rendesen féltem majdnem sírtam és akkor mászott le rólam és még én voltam a hibás mert hogy én túl reagálom meg úgy csinálok mintha meg akarna eroszakolni. És mi az hogy én nem akarok vele le fekudni már tuti nem kívánom stb.. máskor is volt már hasonló. El hagyni mem nagyon akarom mert igazabol jól el vagyunk csak néha ilyenekben nem értünk egyet. Mit csináljak?

2019. okt. 22. 17:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
25%
#19 Igen.Mikor ezt írtad éppen a faleveleket gyujtottem a fák korul.
2019. okt. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
59%

Azért álljon már meg a menet, amikor így lecseszitek a kérdezőt!

Igen, az az egyetlen megoldás, hogy otthagyja ezt a tuskót, de egyáltalán nem biztos, hogy számára ez olyan könnyű.

És honnan tudjátok ilyen jól a körülményeket, hogy ítélkezzetek a kérdező felett, hogy ja biztos gazdag a pasi, és ezért inkább nem szakít vele, stb. Ez a ti kivetítésetek.


Bizony van olyan, hogy a lány agresszív állatokhoz, "tuskókhoz" vonzódik még akkor is, mert szenved. Ez nem hülyeség, nem azért, mert azt akarja, hogy erőszakolja meg, hanem azért mert pl. olyan családban nőtt fel, ahol ezt tapasztalta, hogy így működnek a dolgok, vagy személyfüggősége van, vagy, vagy, vagy...


Ki kell rúgni, és talán neked pszichológus sem ártana, hogy megértsd miként kerültél ilyen helyzetbe, és miként kerüld el, hogy máskor ilyen mintájú kapcsolatba keveredj.


Az önsorsrombolás eléggé gyakori nem csak nőknél, férfiaknál is.

2019. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
A tuskón fát kell vágni. Másra nem nagyon alkalmas...
2019. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Magyar helyesírás szabályait ajánlom. Csodákra képes.
2019. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"El hagyni mem nagyon akarom mert igazabol jól el vagyunk csak néha ilyenekben nem értünk egyet."


azaz rendszeres nem akar erőszakolni,vagy legalábbis úgy tesz,ez szerinted ok?


ha elhagyni nem akarod akkor mondjuk verdmeg,vagy szolja szüleinek hátha ők megverik.

nem tudom egy ilyen bántalmazó féle kapcsolatból miért nem lépszki addig amíg tudsz,lehet.

2019. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Írták itt sokan hogy hagyjam el ami nem annyira könnyű mert régebben próbáltam egyéb okok miatt de nem hagyta. Könyörög akár hónapokig is és egy idő után elkezd nekem olyanokat irni/mondani hogy nélkülem semmiért értelme semminek nem is akar élni nélkülem öngyilkos lesz stb.
2019. nov. 1. 08:48
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Tehát az ő élete értelme, hogy bánthasson téged, uralkodhasson rajtad, és ez neked rendben.


Ezt hívják érzelmi zsarolásnak. Az ilyen ember NEM TUD SZERETNI. Aki szeret, az nem beszél így. Az azt mondaná, te, én nagyon szeretlek, mondd el, hogy mi a probléma, és oldjuk meg. Ha kell, megváltozom. Ezt EGYSZER el lehet játszani, de csak akkor ha őszinte, mert ezt a szöveget is lehet manipulálásra használni. Aki viszont már manipulál érzelmi zsarolással, abban nem szabad bízni, mert az nem akar és nem is tud megváltozni. Egy hétig talán igen, de aztán visszaáll, amint azt érzi, hogy te meggondoltad magad.


Tehát az ilyennel minél hamarabb és határozottabban meg kell szakítani a kapcsolatot. Beszélj a családjával, mondd el nekik, hogy szakítottál vele, ő öngyilkossággal fenyegetőzik, gondoskodjanak róla. Te nem az anyja vagy.


Én egyébként távolságtartási végzést is kérnék, mert igen könnyen elfajulhat ez a szakítás, de minél tovább húzod, annál rosszabb, és ennek nem lesz jó vége. Nem arra születtél, hogy egy "tuskó életének az értelme" legyél.


Eleve rossz az, amikor a másik ember az életem értelme, még akkor is, ha úgy bánok vele, mint a hímes tojással. Az életem értelme magamban van.

2019. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Remek érzelmi zsarolás.

Az baj,hogy egy ilyen ember lerázásához bizony nagy lelki erő kell.

Amikor azt mondja,hogy :"öngyilkos leszek". Akkor annyit kell rá reagálni,hogy:legyél nem érdekelsz.


De ez nem fog menni. Kérdező sajnos nincs ennyi erőd.


Egy féle kevésbé radikális megoldás van. Szakitasz,villám gyorasan keresel egy uj kapcsolatot,a régivel minden kapcsolatot megszakitsz. Új telószám,új face,új e-mail. A szüleidnek ,barátaidnak is megmondod,hogy ez a srác teljesen off. És ne legyen olyan,hogy sajnálatból elárulnak.

2019. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%

Szóval az erőszak szerüség és az egyébb okok nem elegendő ok neked.

Mégis mi a fene bajod van?

A jól elvagytok már elmúlt,ha ott akartad hagyni.

Ez most csak ilyen épp nem bánt eset. Nem akar megerőszakolni,nem csinál ezt-azt ez így most jó.

De este is az lesz? Vagy ujra megprobálja?

Milesz ha megteszi?

Tudom -te leszel a hibás mert izgattad! Hamar eljuttok oda,hogy elhiszed hogy tényleg a te hibád az erőszak.

De onnan már nem lehet segiteni.


Sürgösen hagydel. A zaklatást tuddle rendörségi feljelentéssel(még ha semmit sem ér akkor is). És amúgyis szakitsmeg vele minden kapcsolatot.

2019. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Az öngyilkossági fenyegetésre csak annyit kell mondani, hogy nem gyerek, mindenki felelős a saját tetteiért. Ha ő úgy dönt, hogy öngyilkos akar lenni, lelke rajta, de te is felelős vagy a saját tetteidért, döntéseidért, és te az életet választod, de mellette nem tudsz ÉLNI.

Ő konkrétan leszipkázza a te életenergiádat, ő ebből él. Uralkodik rajtad, félelmet ébreszt benned, stb. A stockolm-szindróma is hasonló elven működik: kialakul egy tök egészségtelen kapcsolat a "fogvatartóddal".


De ne hidd, hogy ő igazán szívből szeret. Ha talál egy másik nőt, aki pont olyan balek, mint te, csak valamivel érdekesebb, pl. szebb, fiatalabb... egy perc kételyed ne legyen abban, hogy ő simán levált téged.

2019. nov. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!