Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom egy tuskó. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy tuskó. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap délután át mentem nála és ő le akart feküdni velem de nekem nem volt hozzá kedvem. Fel ajánlottam hogy leszopom de neki ez nem lett volna elég. Annyira fel idegesített hogy haza akartam jönni de elkezdett velem kiabálni hogy hova mész?! Mondtam hogy haza erre meg szoritotta a karomat és vissza lökött az ágyra. Rám mászott és ki gombolta a nadragomat én pedig próbáltam le lökni magamrol kevés sikerrel...Már rendesen féltem majdnem sírtam és akkor mászott le rólam és még én voltam a hibás mert hogy én túl reagálom meg úgy csinálok mintha meg akarna eroszakolni. És mi az hogy én nem akarok vele le fekudni már tuti nem kívánom stb.. máskor is volt már hasonló. El hagyni mem nagyon akarom mert igazabol jól el vagyunk csak néha ilyenekben nem értünk egyet. Mit csináljak?

2019. okt. 22. 17:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé szar lehet az önbecsülésed, ha ezt csak így fogod fel.

Most még nem vagytok olyan közel egymáshoz, nem laktok együtt, de mi lesz, ha pl. együtt laknátok. Csak néha "megerőszakol". Látod, vannak előjelek a kapcsolaton belüli erőszakra, ha házasság, család is lesz, akkor még rosszabb lesz. Hol veszi figyelembe a te igényeidet?

Szerinted komolyan szeret? Csak kihasznál.


Ebben a percben hallom a tévében, meggyilkolta egy férfi a feleségét, mert nem kapott vacsorát. Szerinte milyen lehetett eleinte a kapcsolatuk?! Erre vágysz? Rettegésben akarsz élni?

2019. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nem tuskó hanem egy állat. Konkrétan az elmondásod alapján pszichiátriai eset.

A cselekedetére azt hiszem eléggé jogos volt a reakciód mivel meg akart erőszakolni.

Hagyd el a fenébe amígy lehet, (utálom ezt mondani mert itt mindenkinek mindenre ez a megoldás de itt tényleg ennyit tehetsz) megváltozni nem fog. Esetleg még rosszabb lesz.


Ha ez nem megy akkor baltával farigcsáld meg hogy a tuskóból tünkő legyen.

2019. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem egy tuskó hanem egy agresszív elmebeteg állat.
2019. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Noren1989 ***** válasza:
100%
A tuskókat mifelénk traktorral kifordítjàk, aztàn iràny az aprítógép.
2019. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%
# 9 - hát egyfelől kösz,igyekszik az ember(most már gyógyszerre is iszom :D ) másfelől itt a gy.k-n nem lehet eléggé nagyra nőni,bizonyíték á az a sok tucat írónő akik itt próbálgatja az alkotói vénáját az efféle kérdések formájában :) a kedves kérdezőnek pedig ismételten elmondom: az a fickó akkora tuskó hogy magától hasad! keress és találj érdemesbb srácot magad mellé(itt tutira találsz olyat)ha tényleg valós amit írtál.
2019. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
50%
Igekötő órákról látom hiányoztál. Mindről. Kétbites kangörcs Pistát nem akarod elhagyni, mer jaj amúgy olyan sexy, ahhw, de azért mondjunk valamit. Most erre mégis mit? Legközelebb be fogja verni a lompit, akkor is inkább majd kifogást keresel?
2019. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%

Te is olyan vagy mint a tuskó barátod.

- Tessék elmondani hogy történt az erőszakos nemi közösűlés?

- AZ úgy volt kérem hogy a héten már kétszer megerőszakolt, de holnap is megfog, meg még vasárnap is mert megyek hozzá.

-Köszönjük.

2019. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként jól elvagytok? Vagyis akkor pénzes a pasi, és csak az miatt nem hagyod ott a francba?
2019. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan ez az oldal jobb mint a baccbapucsos,kis faszenes grillel rendelkezo balatoni telektulajdonos sztorija.

Traktorral kifordtják apritás.Edes szent faxom.

2019. okt. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Noren1989 ***** válasza:
#19, erdőművelésről hallottàl màr?
2019. okt. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!