Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom körül van metélve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom körül van metélve, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtünk le, ezért tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy milyen, itt az oldalon sok helyen láttam, hogy mindenki azt írja, azon kívül hogy később megy el az ember, csak hátrányai vannak... mik ezek a hátrányok? Meg persze előnyök is érdekelnek.

2019. okt. 22. 18:58
1 2
 11/12 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Szia! Egyéni véleményt fogok megosztani, Nem tanácsot és nem kioktatást sorolok fel. Én felnőtt korban saját elhatározásból csináltattam meg magán klinikán. Imádom a kinézetét, a tisztaságát, az egészet, úgy ahogy van. Szexeltem eleget előtte is, és azóta is. Biztos valakinél jelentkezik a kiszáradás, mert olyan a bőrtípusa, de én ilyet sosem vettem észre. Tökéletesen mozgatható a bőr minden féle játéknál, csak nem tudod a makkra húzni, orális szexnél sincsenek rossz tapasztalataim, semmivel sem nehezebb a dolog, mint egy mellbimbó szájjal való izgatásánál. 2 éve élem így a mindennapokat, de csak jó tulajdonságokat tudok felhozni minden téren. Semmit nem csinálnék vissza!!

Mondandóm nem a fityma ellen szólnak, mert nagyon sokáig viseltem és azzal sem volt bajom, csak a kérdésedre próbáltam kerek választ adni.

2019. okt. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom 8-as a részletes leírást és mindenki másnak is, aki értelmes választ adott.
2019. nov. 4. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!