Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindem férfi életébe kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thepityu kérdése:

Mindem férfi életébe kell kicsapongós kiélős időszak?

Figyelt kérdés
18tól 26éves koromig voltam kapcsolatba,majd miután vége lett volt egy kalandom.Emiatt nem nagyon van önbizalmam hogy ilyen korban még csak ennyi tapasztalat.De közbe annyira meg benőtt a fejem hogy házra kell pakolászni félre,..Arra gondoltam kibérlek egy garzonz Pesten , aztán csinálok egy ilyen időszakot.Lehet értelme mai fejjel?

2019. okt. 24. 07:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen ezen már filóztam énis .

Mas pl munkahelyet nem mer váltani...

De jó lenne olyan szintre fejlődni , hogy választani is lehessen.Meg szerintem kell a tapasztalat ,hogy milyen karakterű párral érezném jól magam.

2019. okt. 27. 15:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem szimplán nem igaz. Nincs "eleve elrendeltetés", semmi garancia, hogy aki most menő, az 10-20 év múlva is az lesz. És fordítva: nem minden vesztes marad örök életre vesztes. Érdekesek tudnak lenni az osztálytalálkozók.
2019. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!