Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek miért gondolja olyan sok pasi, hogy nektek annál jobb a szex minél nagyobb az illető farka?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne.. mert sokszor olvasom, hogy és érthető is, hogy mindenkinek más méret az ideális, de azt nem tudom, hogy ti mit gondoltok arról, hogy sok pasi szerint a nagyobb a jobb a lányoknak..

Tényleg érdekelne:D



2019. okt. 24. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a nők lettek megszólítva,

de pasiként nekem az a tapasztalatom, hogy igenis számít a méret! De nem feltétlenül a hossz hanem inkább a vastagság! Vagyis le kellene már akadni erről a 20 centis hosszmániáról! 😀 Szeretem megbeszélni a partnereimmel a témát, és mindig az volt a visszajelzés, hogy imádják ahogy kitölti őket, egy meneten belül többször is elmentek,nem úgy mint mint a kisebb szerszámmal rendelkező korábbi párjukkal, akivel max egy, vagy annyi sem jött össze.

44F

2019. okt. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megint csak azt kèrdem; ezt nekünk nőknek honnan a rákból kéne tudnunk?
2019. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!