Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akit nem zavarna a kapcsolatban olyan pocakos-testesebb srác, aki direkt hízlalta magát fel ilyenre?

Figyelt kérdés

Átlagos alkatú voltam, de különböző körülmények miatt pár hónapja híztam pár kilót. Sosem volt rajtam jelentős felesleg, de kifejezetten jobban éreztem magam. Így továbbra is ettem bőven és megint híztam. És rájöttem, hogy nagyon élvezem, hogy nagyobb és pocakosabb lettem és szeretnék még hízni. Így két hónapja elkezdtem hízúkúrázni, direkt többet eszem, hogy hízzak. Már elég jelentős a változás.


Nem akarok túlzásokba esni és mozgok is. Legfeljebb még néhány hónapig csinálnám a hízókúrát, de hosszú távon szeretnék kövérebb, pocakosabb maradni.


Lányok, akik az ilyen srácokat kedvelitek: zavarna a tudat, hogy a srác direkt hízlalta magát fel?


22/F



2017. nov. 28. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Hogy lehettél ekkora barom?!:D
2017. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez? Milyen magassághoz hány kg?
2017. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
engem nm a kilóid zavarnának, hanem hogy beteg az agyad (helye).
2017. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem értem miért jó.
2017. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

A pocakos az a halálom.


22/L

2017. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgysem ezzel indítod az ismerkedést, akkor meg mindegy :)
2017. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem nagyon izgat. Még segítenék is. Mennyit híztál eddig?
2018. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!