Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetek testesebb?

Hogyan lehetek testesebb?

Figyelt kérdés
168 cm magas vagyok es 48kg, bordaim nem latszanak de akkor is nagyon sovany vagyok, szeretnék picit koverebb lenni de nem megy a hízás, szeretnék nagyobb popsit es mellet, sajnos csak a 70A-s melltartok jok nekem abbol is a push up-os... Ha valakinek van instagramja, nezze meg ariana_ellenaa oldalat, o is 16 eves ahogyan en leszek 2 honap mulva,es olyan jo az alakja :( valami olyasmit szeretnék,amilyen van neki.. A valaszokat elore is koszonom szepen !

2017. aug. 26. 14:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy pl Reby Rbk...:(
2017. aug. 26. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Eszel sokat és lemász edzőterembe.


De ugyanezzel a problémával küzdök és végre valaki aki hízni akar! :D

2017. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az edzo terem ki van zarva, falusi vagyok nem tudnek jarni, es meg csak 15 vagyok..:(
2017. aug. 26. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor is sportolj valamit, legjbb lenne akkor - ha súlyzózni nem tudsz - túrázás? Vagy akkor futás, lépcsőzés... mindegy, csak sportolj.


Nekem a vívástól lett szép alakom - erős combom és vékony derék :)

2017. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csajok, akiket küldtél, még mindig iszonyú soványak, épp hogy egy falatka hús van rajtuk.. Ha tényleg hízni szeretnél, írj privit, de nem biztos hogy tetszeni fog a valóság. Szóval csak erős idezgetűeknek.. :P

25/F

2017. aug. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát...Keress rá a Fegyencedzésre. Azzal otthon is tudsz kicsit formásodni.
2017. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!