Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan sok az embereknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan sok az embereknek a napi 2 szex?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt hogy az már a túl sok kategória, de miért? Az én kapcsolatomban tök belefér.

2019. okt. 28. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyén függő kinek mennyire van igénye

tapasztalatom szerint, ha kevésbé kielégítő a szex, akkor akarsz többet, vagy, ha túlzottan jó, mert jó volt

a köztes állapotban meg vegetálás van, hogy jó jó,de elég

2019. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek dolgoznak napi 8-10 órákat, vacsorát vagy másnapi ebédet készítenek, sportolni járnak, a gyerekeikkel vagy más szeretteikkel törődnek, bevásárolnak, rendben tartják a lakást vagy a házat, elviszik sétálni a kutyájukat és elfáradnak nap végére. Reggel meg örül az ember ha még félóra alvásidőt elcsenhet.
2019. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a második írja.

Egy dolgozó ember reggel kel (én speciel 7-re járok dolgozni, tehát felkelek mondjuk 5:30-kor), 5:15-kor nem rángatom fel a partnerem, hogy ugyan munka előtt dugjon már meg. 4 felé végzek, elmegyek edzeni, utána bevásárolok, vacsit csinálok. Foglalkozok az állataimmal, pihenek egy kicsit, este szex, 10 fele alvás, hogy fel tudjak kelni. És akkor nekem még nincs gyerekem se:D

Hova fér be a második szex? Rögtön az első után mondjuk igen, de nem minden férfi bír egymás után kétszer.

Viszont hétvégén, ha nincs tennivaló, simán belefér, hogy este is szex, reggel is szex, akár többször is. De ehhez megfelelő partner kell. Az sem mindegy, hogy milyen gyakran találkoznak a párok...Exemmel együtt éltem, nem tudtam volna naponta 2-szer szexelni vele, max. hétvégén, de neki nem tengett túl a libidója, egy idő után meg megszoktam. Mostani párommal heti 1-2 alkalommal találkozunk, de múltkor pl. kevesebb mint 24 óra alatt 3-szor estünk egymásnak és azt sem éreztem soknak:D De nem is volt más dolgunk....

2019. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az már fizikálisan fáj, főleg kívül. Kell a regenerálódás neki.

N30

2019. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Nem értem én se, nekem napi 2 a létminimum, attól ha kevesebb van megőrülök.


27F

2019. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez emberdüggő. Valaki a napi 3-al sem éri be, valakinek meg elég hetente pár kiadós szex.

Nem vagyunk egyformák.

L

2019. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy sok vagy kevés szex - csak olyan, hogy az adott partnerrel együtt elég, vagy sem. Nem az számít, hogy napi, v. heti hány x, hanem hogy a saját és a partnered libidója egyezzen.
2019. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekem volt egy nap 6-7 is, de kettő minimum. Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltünk. Fantasztikus volt. Estére már SMS-ben ismétlést kért.
2019. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Napi 2 az kevés... 36f
2019. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!