Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány fiú miért piszkál egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány fiú miért piszkál egy lányt a kis melle miatt?

Figyelt kérdés
75/B-s melltartót hordok és elég gyakran kapom meg,hogy nagyon szép alakom lenne,ha hozzá nagyobb melleim lennének,legalább átlag méretű.Nem azt mondom,hogy az összes fiú egy bunkó gyújtanivaló barom csak megszeretném érteni miért kell ezért piszkálni egy lányt vagy szóvá tenni,ha az adott ember is tisztába van a hiányosságaival.Nem csak rólam van szó,mástól is hallottam,hogy ilyen helyzetbe került.

2019. nov. 1. 19:42
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
94%

Önbizalomrombolás -> könnyebben kapható a lyány.



Ennyi az oka. Eléggé elcseszett csajozási stratégia,

de látod, bántalmazó kapcsolatokban is élnek emberek.

2019. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy vannak orvosok és ügyvédek ugyanúgy vannak vasúti vagon rakodók. Vannak értelmesen és vannak bunkók. Nem egyformák az emberek.
2019. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindenkinek egyforma az ízlése ,nekem pl a kis mellű vékony lányok a gyengéim
2019. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Az elsőnek igaza van, vagy tényleg csak rosszízlésű tahók. Ne foglalkozz velük!
2019. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert taplók!
2019. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nagy mellűként írom,hogy én pedig azt hallom sok pasitól,hogy a kis mell tetszik nekik.
2019. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 StevenUp ***** válasza:
29%

Nekem pl bejönnek a melleid szóval ez csak arra jó hogy sz*rul érezd magad, hogy azt gondold hogy csak az ő fajtájukból juthat neked csávó mert a jobbaknak nem kellenél


Ne törődj velük, te a melleiddel több pasit tudsz bevonzani mint ahány nőt ők a nagy szájukkal

2019. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 opened paradise ***** válasza:
92%
Mert kicsi a farkuk.
2019. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák

Ne foglalkozz velük te így vagy tökéletes ahogy vagy :)

2019. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Amiért a lányok egy fiút a kis farka miatt.
2019. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!