Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nálatok ez hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok ez hogy működik? Melyiket szeretitek jobban? L

Figyelt kérdés
Tegyük fel ha egy szexkapcsolatban vagytok akkor ti szeretitek az utlosó szót kimondani( h vége) mert akkor úgy érzitek h ti irányítotok, vagy az sem érdekel ha a nő mondja ki?
2019. nov. 2. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak tudnám sose volt ilyenem😀
2019. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is mondtam már, nekem is mondták, és közösen is beszéltük meg, hogy vége.

Szerintem ezt mind a két félnek el kell fogadnia....

27/F

2019. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szex vagy nem szexkapcsolat tökmindegy, normálisan célszerű lezárni - a másik is ember, vannak érzései. Ha bármelyik fél le szeretné zárni, akkor felesleges trükközni, felszívódni, gyáván menekülni, korrektebb egy mély levegőt venni és tapintatosan közölni.
2019. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem én kimondani.
2019. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ilyen volt, mind a két hölgyel úgy lett vége.hogy megritkultak a találkozások. Nem voltunk már érdekesek egymásnak és már csak gépies volt a szex. Utána közösen eldöntöttük,hogy ez így nem jó és maradjunk barátok. 28f
2019. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 orton ***** válasza:
Mi van? A szex kapcsolat lényege hogy jókat dugtok és beszélgettek, kötöttség nélkül, míg nem talál valaki komolyat. Aki ezen veri magát hogy ki mondja ki, az nagyon éretlen még. Nyugi azért írom, mert ilyen voltam, csak kapcsolatban, pár év és nevetni fogsz magadon.
2019. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!