Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ezt ti miért csináljáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ezt ti miért csináljátok? Élvezitek ezt?

Figyelt kérdés

Egy szexpartneremről van szó. Ha előtte való nap nagyon jól elbeszélgettünk ahogy fellépet azonnal írt, másnap ahogy ezt folytatnám írok neki, a pasi megnézi, de csak rá 1 napra ír vissza.


Csak szexre kellek neki?


2019. nov. 5. 07:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Szexpartnered csak, nem a pasid. Te választottad ezt, így viseld el, hogy tárgyként használnak. 👏
2019. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem is értjük a logikádat. Mint az első is mondta szexkapcsolatban vagytok érzelmek nélkül. Akkor mégis mire tartna ha nem szexre? Szakácsnőnek?
2019. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Istenem te nő XD
2019. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2

Igen tudom h szexre kellek és ez rendben is van, mert nekem is csak arra kell, de mindennap szoktunk beszélni. Ezért furcsa ez most nekem.

2019. nov. 5. 07:33
 5/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kivételesen akkor nem ért rá.
2019. nov. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy nap kiürült a patron, másnap pihenés, vagy másnál ürít. Szexpartner, nem a párod, ez ilyen.
2019. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. De a kérdésed az lent h csak szexre kellek neki?


Ezek ilyen érzelem mentes kapcsolatok. Nem tartozik magyarázattal mégha ez bánt is téged. Elfoglalt is lehetet éppen. Ne akadj ki ezeken mert félre érti és azt hiszi bele szerettél.

2019. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Tudod vannak emberek akik munkába vagy iskolába járnak. Ez ám egy létező dolog.
2019. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

Na nem mondod? :o

Én mindkettőbe járok.

2019. nov. 5. 07:50
 10/20 A kérdező kommentje:

#7

Igen, mert kicsit bánt h eddig nem azt mutatta h csak szexre kellek, de most már igen.

2019. nov. 5. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!