Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy éreznétek magatokat/mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat/mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ti hogy éreznétek magatokat ha kiderülne hogy a párotok még előttetek szexelt egy olyan emberrel akivel azóta rendszeresen találkoztok mindketten.

Lehet csak én vagyok ilyen, de engem rohadtul zavar, de legfőképp megalázottnak érzem magam, hogy ennyi éven át lazán hülyére vettek. Még annak ellenére is hogy nem csalt meg vele.

28F


2019. nov. 5. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy ahogy te - mélységesen csalódott lennék, hogy miért csak most mondja meg, miért titkolózott eddig. Egy jó kapcsolat alapja a bizalom - nos ez úgy tűnik nálatok nincs meg (ki tudja mit hallgat még el), azon gondolkoznék komolyan hogy érdemes-e olyan kapcsolatban maradni ahol a másik nem bízik bennünk, nem tud megnyílni.
2019. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mondta meg. Véletlenül jöttem rá. Még fogalma sincs hogy én tudok róla.

Szinte biztos vagyok az okát illetően hogy miért titkolja előttem, ami amúgy jó indok és meg is tudnám érteni. De már mindegy. Így nagyobb balhé lesz belőle mintha az elején elmondta volna. Nem hagyom szó nélkül az biztos.

2019. nov. 5. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van multja. Mi az hogy megaláztak es hülyére vettek? Miért? Mert nem számol be neked a párosd minden szirsz#rról mintha az apja lennél? Lehet azért mert tudta hogy reagálnál, es vannak esetek mikor jobb megtartani magunknak dolgokat. Ettől függetlenül semmi rosszat nem tett, csak nem köt mindent az orrodra.
2019. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem is azzal van problémám hogy múltja van. Nyílván szexelt más emberekkel előttem, nem ez a gond. Hanem az az egy ember a gond. Szerintem te sem örülnél ha rendszeresen találkoznod kellene olyan emberrel aki lefeküdt a pároddal. Ha az elején elmondta volna, legalább eldönthettem volna hogy belemejek-e ilyen kapcsolatba vagy sem.

Ráadásul pont ő mondja mindig hogy beszéljünk meg mindent és hogy ne hazudjunk egymásnak.

2019. nov. 5. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Jogos a felhaborodasod.


Bizonyos szempontból rosszabb, mintha titokban megcsalt volna.


Így ugyanis a csajod olyan helyzetbe hozott, hogy ez a faszi kuncoghatott magában, hogy “haha, fogalma sincs rola hogy régebben en dugtam a nőjét”

2019. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!