Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire éreznétek feszélyezve magatokat egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Múlt héten kezdtem társkeresőn ismerkedni egy sráccal, aki már képről nagyon megtetszett. Elég jól beszélgettünk és vártam azt, hogy találkozzunk. Tegnap azt mondta nekem, hogy szeretné, ha nem randiznánk, hanem csak találkoznánk, mert nem akar megint csalódni. Kérdezem tőle miért, erre azt mondta, hogy 27 évesen egy párkapcsolata se volt, egyéjszakások se. Ezen teljesen meglepődtem, mert egyáltalán nem csúnya helyes és tök kedves is. Valahányszor találkozott egy lánnyal, egyik se jött be neki élőbe. Egy második randija se volt még. Mindig olyan lány tetszett meg neki igazán, akik vagy foglaltak voltak vagy nem kellettek neki. Elég szomorú volt amikor erről beszélt, eléggé megsajnáltam, viszont feszélyezve érzem magam azért, mert lehet neki se fogok tetszeni.
2018. febr. 6. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy érezném, hogy nem fogok én se tetszeni neki, ha eddigi 27 éve alatt mindig az elérhetetlent hajtotta és sosem tetszett neki olyan, akinek ő is tetszett.
2018. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnik, hogy az elérhetetlent hajtja. Tök reális igényei vannak. Csak neki sokat számít a szépség, én meg nem vagyok az a nagyon szép lány.
2018. febr. 6. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Én ezt írnám neki: “Figyelj, szimpatikus srácnak tűnsz, de ha ilyen irreális elvárásaid vannak, nagyon feszélyezve érezném magam és így nincs kedvem a találkozóhoz. Viszont javaslom, hogy nézz egy kicsit magadba és ne a tökéletest hajkurászd, mert életed végéig egyedül maradsz.”
2018. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
#2 Ha valóban reális elvárásai lennének, akkor 27 éves korára már lettek volna kapcsolatai, vagy minimum kalandjai.
2018. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Felejtős. Nagyon nem részletezném, egyik oka, amit #1 írt. Másrészről, ha 27 évesen eddig jutott, akkor benne van a hiba.
2018. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem hajtja a tökéletest, tök reális igényei vannak, minthogy arcra tetszen neki, ne legyen elhízott, sovány. Belül meg kedves, jószívű, empatikus, őszinte. Azt vettem észre, hogy szerinte sincs tökéletes és párkapcsolatról is elég reális elképzelése volt.

Azt nem mondtam még, hogy nem nagyon jár el sehova, nehezen ismerkedik, interneten próbálkozik egy jó ideje és már elég sok levelet küldött, csak azok nem válaszoltak neki, akiket ő igazán vonzónak tartana. Mesélte azt is, hogy volt egyszer rapidrandin ott nagyon megtetszett neki egy lány, volt közös egyezés is, teljesen beleélte magát, de a lány aztán nem foglalkozott vele, ő meg tök kedvesen próbált vele beszélgetni. Ezután kezdett egyre inkább kiábrándulni a nőkböl és néha elég gyűlöletesen beszélt róluk. Mármint azokról, akik visszautasították őt

2018. febr. 6. 14:56
 7/13 A kérdező kommentje:
De, ha esetleg nem tetszenék neki én megérteném a döntését, inkább válogasson, minthogy hülyítse a nőket, csak lukra menjen, én azoktól a "férfiaktól" mászok falra. Sajnos nem egy ilyen próbálkozott nálam.
2018. febr. 6. 14:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem feszélyezne, hogy akkor nálam is talál valamit, de úgy látom neked nagyon tetszik, hát találkozz vele, egy próbát megér.
2018. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért írsz ki kérdést, ha úgyis az ő pártját fogod és mások véleménye nem érdekel? Akkor találkozz vele, csak ha utána többet nem keres, ne ess depresszióba.
2018. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Kicsi szívem: nem akar veled többet randizni, de találkozhattok még...mint haverok.

Szerinted?

Te se kellesz neki, csak finoman utasított vissza. Ettől persze te még futhatsz utána, ha szereted alázni magad.

2018. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!