Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha Tinderen vannak sikereim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen vannak sikereim, akkor jóképűnek számítok?

Figyelt kérdés

Amúgy 178 cm vagyok, vállas-atletikus alkatú, semmi extra, ami pozitív hogy nem vagyok se kövér, se vékony, ami negatív hogy nem vagyok magas. Viszont azt hallom mindenhonnan mennyire szívás a tinder, de idén is voltam onnan 2 lánnyal és tavaly 6-tal pl úgy, hogy nem állandóan azon lógok fent, voltak köztük több hónapos összejárások is, stb. A lányok helyesek voltak, kövér vagy csúnya nem volt köztük, persze szupermodellek se.


Igaz középsuli alatt félénkebb voltam, de azóta tököt növesztettem és jobban tudok beszélni a csajokkal. Ha tükörbe nézek akkor átlagosnak vagy max átlagosnál kicsit helyesebbnek látom magam, de kaptam már néha hogy helyes vagyok, jóképű, stb, viszont ezt csak pár olyan csajtól akiknek nagyon bejöttem, nyilván nem a felső 2% Brad Pitt-ben vagyok.


23/F


2019. márc. 10. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Valószínűleg csak jó a dumád

N

2019. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy jóképű vagy-e, nem a Tinder-sikerek döntik el.

Remélem vannak jóképű pasik, akik nem ott keresgélnek..


100% hogy sok mindenki szerint az vagy, de ugyanilyen biztos, hogy van, akinek nem tetszel. A duma sokat számít, az már biztos megvan. :-P


(de félre ne érts, inkább most éld ki magad :-))


31 N

2019. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A siker nem ettől függ. Tényleg lehet hogy jó a dumád.
2019. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8 tinderes nőd volt, és még ilyen kérdéseid vannak? :D Te hülye vagy öcsém. :D
2019. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Társkeresőn eleve csak a legjobban kinéző férfiakkal állnak szóba a nők. Igenis a felső 2%-ban vagy.
2019. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mikeXxX ***** válasza:
5# Ez baromság ! Én sem vagyok felső 2% mégis volt rengeteg randim ott kell a duma és egy helyes arc a többi megy magátol .
2019. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Te is a felső 2% vagy, különben néhány randinál több nem jött volna össze.
2019. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!