Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » És azokkal mi a helyzet akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És azokkal mi a helyzet akik otthon laknak, de?

Figyelt kérdés

23-28 év közöttiek Van saját keresetük, saját autó, jogosítvány, viszonylag jól néznek ki? Ellátják magukat minden téren, penzt is adnak haza, csak azért laknak otthon mert egyelőre nincs pénzük házra, albérletet meg nem akarnak.

Volt itt egy kérdés a "mamahotelesekről"

Ezen felbuzdulván kérdeznék.


2019. nov. 9. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, itt jön az, hogy külön kategória

Ha eltartanak, gáz

Ha otthon laksz, de beszállsz a költségekbe, annyira nem gáz, viszont, ha meg se próbálsz gyűjteni, csak szórod a pénzt, akkor megint csak gáz

Ha van párod, akkor meg szerintem hülyeség azon hisztizni, hogy nem akarok albit, mert majd sajátot.

közösen, amikor nem is éltetek együtt?


na, de szerintem a lényegi kérdést megválaszoltam

van az élősködő, az élő, meg a céltudatosan gyüjtő kb

2019. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem ez magasról nem érdekelt soha

Nem fogom magamat adósságokba hajszolni

Minden reggel fölkelek és elmegyek dolgozni nem gondolnám hogy ingyenélő vagyok

És mi van azokkal akiknek anyuci apuci mindent megvesz hitelre vagy csettintésre aztán osztja az észt hogy milyennek kell lennie egy férfinak...

2019. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lazy Lover ***** válasza:
De mi a kérdés?
2019. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól teszik. Házasság előtt nem szabad összeköltözni.
2019. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hét én is ilyen vagyok. 29 évesen.

Sokszor triggerel a téma. Van keresetem, rendszeresen teszek félre. Anyámék ugyan nem kérnek dellát, de mindent amit "nem kérnek el" szépen félreteszek, nem szórom el baromságokra.

Magamra mosok, takarítok, megcsinálom az ennivalót is, amit rendszeresen fogyasztok azt meg is veszem magamnak.

A munkahelyem 15 perc sétára van innen, bárhova mennék csak messzebb kerülnék. Van ugyan jogosítványom, ha vennék kocsit megoldható.


Habár zavar ha lemamahoteleznek, én is úgy vélem, hogy bizony azért most már lassan húzni kell innen. Sajnos még úgy is hogy kb 200 ezret félreteszek havonta, képtelenség összerakni egy lakás árát, legalábbis itt ahol én élek. 50nm kb 30 milka. Hát ezt nem sokan rakják össze 30 éves korukra. :D Az albi ára meg pont annyi lenne mint a hitel törlesztőé, szóval nem kérdés az opció.


Valahol amúgy igazuk van azoknak akik szerint ennyi idősen már egyedül kéne élni. Igazán felnőtté csak akkor válik az ember az én véleményem szerint is.


Sok nő szerintem ezt egy filterként használja, hogy kiszűrje az alkalmatlan csávókat. Tudjuk, hogy van bőven aki még pl életében hasznos dolgot nem végzett. Sajnos persze ezzel kiszűrnek olyanokat is akik nem feltétlen alkalmatlanok :) Ez van.


29F

2019. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!