Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tanácsolják az emberek,...

Miért tanácsolják az emberek, hogyha annyira rossz otthon a helyzet, költözzön?

Figyelt kérdés

Vagy ha elmúlt 18 képjen le.

És mégis hogyan? Tudjátok mennyi pénze van egy 18 évesnek?


2018. febr. 13. 18:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Le tud lépni kollégiumba már kilencedikes korában
2018. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Aki csak nyavalyog de nem változtat annak nem fáj eléggé. Aki akar az tesz érte,és lép,akár otthonrol akár egy szar kapcsolatból,bármilyen célért lépni kell.. Nem várni a szentlelket h ő lépjen helyettünk. Igen kevés pénz főleg diákmunkából,de minden megoldható,ha meg otthon kényelmes hát nem kell nyávogni h 18 felett is kiskoruként kezelik null magánszférával v épp elszedik a pénzét,megcsapkodják,zsarolják stb. Én 18 évesen léptem le piásoktol és nem csak annyi volt a bajom h apu nem vett ifont vagy nem vihettem haza az aktuliás partneremet.. A szarbol ki kell lépni önerőből senki se léphet más helyett,de mindig könnyü mást hibáztatni igy nincs felelőségünk a dologok felett.
2018. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

Itt mindenki tökéletes, precíz, erkölcsileg penge, kérdező, és mindig minden helyzetben megfelelő döntést hoz, erre még nem jöttél rá? :)

És kb. fekete-fehéren látják a világot.

Ide sok ember csak okoskodni és kiosztani jár, hogy levezesse a feszültséget.

2018. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted mit tanácsolhatnának? Verje agyon a szüleit? Akik itt panaszkodnak mástol, máshonnan várják problémáik megoldását. Igazi segitséget hogyan kaphatnának? Netán azt várják, hogy valaki adjon nekik néhány millio Ft-ot? Akik az elköltözést javasolják, többnyire tudják, hogy mennyi pénze van általában egy 18 évesnek, a javaslat inkább arra vonatkozik, hogy gondolkodjon és teremtse meg magának az általa elvárt lehetöségeket.
2018. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ezt főleg kamaszok javasolják, akik még maguk is 18 alatt vannak, s azt hiszik, ez úgy működik, hogy a 18.szülinapja utáni napon reggel felkel, s ő attól kezdve felnőtt.
2018. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Aha kolesz, ezt te bírom. Ahol én élek olyan sulik vannak a közelben ahol nincs kolesz, busszal járnak be. A legközelebbi koleszos hely az 1 órára van innen, de nem egy putri helyen, mint ez, hanem egy neves iskolába ahová nem kerül be akár hová. Falun ahol nincs munkalehetőség (a nagyobb város is háromnegyed órára van, lehetetlen buszokkal-már ha van) tehát albérlet se nagyon, ha van abból meg nem tud megélni. Csak úgy tudna érvényesülni, ha a sulit otthagyná, de azt nem akarja. Szóval ennyit arról, hogy 9-ben ott a kolesz. NAgyon nincs.
2018. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%

Igen tudom, voltam 18 eves. Ekkor mar sajat fizubol rendelkeztem alberlet + kaucio araval, es 20 evesen mar lakas volt a nevemen, igaz kulfoldi fizetesbol, annak ellenere hogy nem volt rossz az otthoni viszony.

Akkor masnak is sikerul, csak tenyleg akarnia kell.

2018. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

És aki 18 évesen még érettségizik utolsó?

Igen van kolesz, de onnan is haza kell menni pénteken. Illetve bármikor kivehet, ha úgy tartja kedve. Arról nem beszélve, hogy 14 évesen a szülő dönt az iskoláról, vagy figyelembe vesz, vagy nem.

2018. febr. 13. 19:00
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
A de rossz otthon,de csak nyávogok lépni már nem akarok tipusuak megjöttek lepontozni. Olyan jellemző..
2018. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
vagy figyelembe vesz, vagy nem. Hát az ilyen családból jobb is lelépni mielőbb,aki a 14 évest meg se kérdezi h mit tanulna.. Ez a tipusu szülő az egyetmet is eldönti a gyerek helyett sakkban tartja,korlátozza 18 felett is az életterét id. Még a szüket is..
2018. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!