Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok mennyire elvárás az edzett férfitest, a kockahas?

Figyelt kérdés

Akár az agyongyúrt bodybuildinges, vagy a természetesen edzett férfitest.


Sokaktól hallottam, hogy nem elvárás, de előny ha van. Ti is így vagytok vele?



2019. nov. 9. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Legyen rajta izom, ne vekony alkat legyen. A tul izmos test es a bodybuilder alkat nalam hatrany. Egeszseges alkata legyen, sot egy kis pocak nekemboven belefer. Kockahasat kifejezettennem kedvelem. Mondom ezeket ugy hogy eleg csinos no vagyok es (sajnos) rendszeresen az ilyen izmosabb jobb testu pasik probalkoznak de szamomra ok nem olyan vonzoak
2019. nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Engem taszítanak az izmos férfiak. Ne legyen dagadt, csirkecsöcsű vagy pálcika sem de ne legyen izmos mert az szerintem nem szexi. A bodybuilder kategóriától pedig egyenesen kifutok a világból.
2019. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tul kigyurtak nem jonnek be. Legyen igenyes a testere, ne legyen elhizva.

Mivel en is odafigyelek, hogy jol nezzek ki, ezert nem adom magam oda gebeknek es dagadtaknak.

2019. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos. Én vékonyabb alkat vagyok,túlzottan is, én csak annyit szeretek egy férfiban ha nem vékony alkatú, nyilván elhízott ne legyen,

de ha van rajta mit fogni az nekem jó. Nem szeretném magamat ölelni , és szeretem a biztonság érzetet ha megölelem pl.

Szóval nem szükséges kigyúrtnak lennie, ha csak valamennyi izom van a karján az nekem tökéletes.

2019. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tok jó ezt hallani kis pocakos pasikent.
2019. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!