Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy egyetemista csaj összejönn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemista csaj összejönne egy nem egyetemista pasival?

Figyelt kérdés
Nem nézik le őket?

2019. nov. 10. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Én egyetemre járok, a párom nem. Az érettségit is csak estin fejezte be mellettem. Viszont tudom motiválni és gondolkodik, hogy tovább tanul. Ő meg motivál engem más területeken. Szeretem az ilyen kapcsolatokat:) ha értelmes az illető, mindegy hogy egyetemre jár-e vagy végzett-e. De nekem fontos, hogy fejlődni akarjon (ha csak önképzéssel is).
2019. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezért is ódzkodok az egyetemre járó nőktől... Valahogy nem akarják megérteni, hogy sokakat nem érdekel a továbbtanulás. Lásd te is, motiválod hogy tovább tanuljon :'D
2019. nov. 10. 11:04
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
A nőknek nem diploma, hanem pénz és pénisz kell!
2019. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
#1 ha a pasi fejlődni akarna, és járna is tanfolyamokra, de nem az érdekelné amit a suliban tanítanak, és ezért nem is tanulna tovább. ahhoz mit szólnál?
2019. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Húha látom itt komolyabb problémák vannak:) a kérdésedben nem írtad, hogy te mereven elzárkózol előle.

Azt a részt, hogy “ tudom motiválni ” úgy értettem, hogy motiváló hatással vannak rá az én eredményeim. Soha nem piszkáltam azzal, hogy kezdjen magával valamit. Magától találta ki.

Az ilyen típusoktól viszont, akik mereven elzárkóznak és személyes sértésnek élik meg, ha szóba kerül, velük nem jönnék össze. Valószínűleg úgyis kiötlene hosszútávon, hogy kevésnek érzik magukat a diplomás párjukhoz és nem fogják tudni kompenzálni sehogy.

A hozzám szegezett kérdésre meg: engem nem érdekel hol tanul, vagy hogyan, a lényeg, hogy fejlődjön és fejlődni akarjon. Bár nem szimpatikus hozzáállás, hogy félbehagyunk valamit, csak mert meg kell tanulni olyan részeket is, amik kevésbé érdekelnek.

2019. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#5 nem hagyok félbe semmit mert nem is akartam elkezdeni, a közép iskolában tanultak 99% nem is használja egy átlag ember. ezért én csak olyat tanulók meg ami érdekel vagy használok is. az egyetemen tanultakkal is ez lenne, ha csak nem orvos vagy valami hasonlót nem tanulsz a nagy részét soha életben nem fogod használni (az átlag emberről beszélek, én közéjük tartozom ezen a téren).
2019. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

5-ös vagyok,

Van olyan ismerősöm, aki nem járt egyetemre, de olyan profi informatikus, hogy végzettség nélkül is el tud helyezkedni bárhol. Nem érdekel, hogy diplomája van-e, ha sikeres tud lenni anélkül is.

2019. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ja de azt gondolom kihangsúlyozni nem kell külön, hogy ő ezt önképzéssel tanulta. Tehát fejlődni akart és sikerült is neki.

Aki alig várja, hogy kiszabaduljon a suliból és valami olyanba kezd, amihez nem igazán kell tudás, az számomra nem vonzó. Ez van.

2019. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na igen, pontosan ezért akarom elkerülni a diplomás nőket, meg a fránya nagy tudásukat :))


Vicces, hogy sokszor tök jókat elbeszélgettem nőkkel, amíg szóba nem került az iskolázottság. Hirtelen más lett a hangnem, nagyon odavoltak magukra meg a büfészakos diplomájukra :))

2019. nov. 10. 12:24
 10/21 anonim ***** válasza:
nem ez így oké, még egy utolsó kérdés, ha a témakőr az agykontroll tetha healing a meditálás, az akupunktúra a csontkovácsolás, a harcművészet, és szinte az összes mozgással kapcsolatos tevékenység érdekelné a pasit akkor mit szólnál?
2019. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!