Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek a tini gebe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek a tini gebe, kicsi, feszes lányok az esetei?

Figyelt kérdés

Akkor hogy bolt képes, hájas vastagabb nőkkel lefeküdniy úgy hogy jóba van velük és nem is szégyelli őket egyáltalán?!

N


2019. nov. 10. 22:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

De nem értetek!!! Ha az utcán megyünk ó megveti, megszólja a teltebb nőket.

Abszolut a 40 kilós kicsi full feszes, kerek fenekű kiss mellű fiatal lányok jönnek be neki a 15 max 20 évesek!!!

Engem is nagyon csúnyán leszólt

... Hogy lóg a mellem szerinte, lóg a hasam, téazraszerű a bőröm... 170 cm vagyok 52 kiló és ugy szólt le engem hogy hájas disznó nőkkel is volt

!!! Nem eggyel!!! Az exe akiért még mindig odáig van az is nagyobb darab volt mint én!Engem meg leértékelt nem kicsit!!!

:(:(::(:(:(

2019. nov. 10. 22:33
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
O leertekelt teged, te leertekelsz masokat. Mindketten problemasak vagytok agyilag, undoritoak. Ugy tudta megtenni, h azert szolta le oket mert kissebbsegi komplexusat leplezte masok kritizalasaval. Ahogybte is. Es ugy tudta megtenni, h nem jelentettel neki semmit. Betegek vagytok
2019. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Inkább a jellemed, természeted taszíthatja, inkább a hájat választja mint egy gusztustalan természetű nőt. !
2019. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a nagyobb darab lánynak jó volt a személyisége.

Kedves volt, humoros, nem hisztizett, nem volt féltékeny, szerette a szexet, stbstb.

2019. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én nem értékelek le másokat, az egész félreérthető..

És nem vagyok gusztustalan alapjáraton , nem ismertek, csak akitől azokat a mértékű bántásokat, és hazugságokat kapod amit én kaptam úgy hogy tényleg szereted, elfogadod, bármit megteszel érte őszintén...én csak nagyon szomorú vagyok nagyon:(és nagyon rosszul vagyok:(

2019. nov. 10. 22:43
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok sokáig élni :(
2019. nov. 10. 22:44
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt nem értem h ha ennyire leszól téged, és láthatóan nem vagy az esete, akkor hogy vagy képes még mindig vele lenni?

L

2019. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!