Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek a baba vagy saláta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a baba vagy saláta punci tetszik jobban? Nincs olyan válaszlehetőség, hogy mindkettő vagy mindegy.

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 15:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
47%
baba
2019. nov. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 exronin ***** válasza:
64%

De unalmas már ez a kérdés is. Nem kérdezték még, csak százezren...

Azzal a "férfival", akinek ez számít inkább ne dugjál, mert nem lesz jó a szex.

Az igazi férfiakat pedig ez nem érdekli, mint ahogy a nőket sem igazán a méret...

2019. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
34%

Saláta, minél nagyobb.

Akinek mindegy, annak csak az a lényeg hogy luk legyen rajta, lehet nem is szeret nyalni. Szerintem az gáz.

41F

2019. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
24%
Valahogy úgy van ez, kérdező, hogy amíg kevés partnere volt a pasinak, jobban szereti a látványosan kiütköző nemi jegyeket. Salátapunci, jó nagy mell, jó nagy segg. Aztán bizonyos számú partner fölött egyre jobban hajlik a visszafogottabb idomok felé.
2019. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
hamburger
2019. nov. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
47%

22 Benézted, összes eddigi barátnőm, partnerem imádott. Talán az első kivételével. Nekem igenis számít, mert tisztában vagyok magammal, vannak igényeim, nem vagyok olyan, mint a kutya, ami akármibe bedugja. Az “igazi férfi” kifejezés a tiédtől eltérő véleményű emberek degradálására szolgál szóhasználatodban, ennek ellenére leszek olyan rendes és elmondom, hogy nincs ilyen. Nincs igazi férfi.


24 Egyetértek.


Az első alkalom után úgy kaptam, mintha az lenne az utolsó. A tizedik partnerem után már egészen biztos voltam abban, mit is igénylek. X-edik partnerem után már pontosan el tudom mondani, hogy számomra a vonzó punci a nem saláta, pici, csinos, teljesen borotvált, pici csiklós.

Szerintem annak mindegy ez, aki fél, hogy nem lesz másnap. Én a magam részéről ráérek, mindig hülye szituációkba keveredem az ellenkező nemmel. Másnak a punci megszerzése a kihívás, számomra a hűség és a partner megtartása az.

Szóval validáltnak tartom a kérdést. Baba punci all the way.

2019. dec. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!