Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik az egyik főnököm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik főnököm, tegyek valamit vagy hagyjam? 21/l

Figyelt kérdés
Az helyzet, hogy tetszik az egyik (nem közvetlen) főnököm, tehát nem az én főnököm, hanem a főnököm főnöke. Ezzel pedig elég sok baj van alapból, de emellett legalább 2x annyi idős, mint én és mindenki fél tőle meg gonosznak tartják, pedig amúgy nagyon kedves, aranyos. Párszor beszéltem vele munkahelyi dolgokról és akkor az volt. Nem tudom ilyenkor etikus-e bármit is csinálni, meg nem is tudom mennyire hinné el, hogy bejön tényleg, mert azért vak nem vagyok, elég ritka ebben a világban, hogy ez hátsó szándék nélkül megy. Pedig tényleg tetszik, sőt kezdek kicsit belezúgni is szóval már kerülöm őt, nehogy eláruljam magam pl azzal, hogy bámulnám, elvörösödnék vagy csak mosolyognék, mint egy idióta. Nem tudom mit szólna hozzá. Nem tudom mit kéne tennem. Segítsetek!

2019. nov. 12. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván ahhoz semmi köze, hogy Bmw-je van. Ugye?
2019. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Olyan intelligens emberek vannak itt istenem! Szerinted egy anonim oldalon nem mertem volna leírni pontosan őszintén azt, hogy mi a kérdésem és problémám? Mindenki magából indul ki, de akkor elég nagy idióta lehetsz. Gyalog jár be amúgy, ha ez érdekelt ennyire, de a továbbiakban válaszokat szeretnék kapni, mégpedig a KÉRDÉSEMRE, köszönöm!
2019. nov. 12. 22:58
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Fuh ez nehez kerdes mert akar az is lehet h o lesz eletd szerelme. Viszont az h ekkora a korkulonbseg aggaszto lehet, lehet nem venne komolyan vagy csak szorakozas lennel szamara (ha egyaltalan benne lenne barmiben). Viszont munkahelyen belul en nem ismerkednek. Nagyon rizikos foleg ha szereted ezt a munkahelyet. Ha rosszul sul el es isiota siman megszivathat mert a fonokod tul keppen. De ha nem is rosszindulatu akkor is kellemetlen lehet a szitu akar el is kuldhetnek emiatt. Nem biztos h rizikoznek de te tudod h egyreszt te mit erzel iranta masreszt hogy o mennyire lenne nyitott feled
2019. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
első körben azt mondom,egy főnöki poszt afféle puncimágnes,szóval versenytársakra is számíthatsz. ha sokat tépelődsz elmarkolja előled egy másik aranyásó :D szóval dobd be magad,egy feszes fenék,formás cicik és a fiatalság,mind-mind előnyödre van,hát élj vele :)
2019. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Értem amit írsz, de ugye tökéletesen leírtad az ellenérvet is. Vannak ugyan ilyen sugarbaby-sugardaddy kapcsolatok, de nyilván nem ilyenben gondolkozol, függetlenül a(z) (feltételezhetően valóban jó) anyagi helyzetétől érdekel téged ő mint férfi. A helyedben talán óvatos, de nagyon óvatos utalásokat tennék, de mivel a munkahely és városi környezet részleteit nem ismerem, így nem tudok konkrétabbat írni.
2019. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ahogy észrevettem nem igazán tetszik másoknak, lehet nekem van ilyen furcsa ízlésem, mert soha nem azok jöttek be akik másoknak. Nem sokan szeretik, azt is észrevettem, pedig mosolygós és aranyos, legalábbis velem az/az volt. De szerintem tényleg borzalmasan jól néz ki a csávó és lehet itt is megint velem van a baj, nem tudom és megőrülök emiatt!
2019. nov. 12. 23:05
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Pontosan hány éves? van családja, barátnője?

Kevés infót adtál róla, h tudjunk segíteni.

Mikor szoktál vele beszélni, beszokott hívni az irodába? Ezeket jó lenne tudni, mert akkor ha beszélsz vele sokmindent kiszűrhetsz, ha egy kicsit, de óvatosan elkezdesz célozgatni, kacérkodni. Vagy mondjuk ha látja rajtad h szomorú vagy akkor rá kérdez h mi a bajod, te meg elmondod neki h bejön neked egy nálad jóval idősebb pasi, de úgy érzed h nincs étee, vagy csak annyit mondanál h egy pasi megbántott téged stb...

L

2019. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez az irodás jó lenne, de nem ilyen egyszerű. Félek, hogy emiatt kiközösítenek egy olyan munkahelyen ahol csapatban dolgozok. Ez már nem az iskola, ha a közvetlen kollegáim kib*sznak velem, nagyon nehéz életem lesz. Megérné ha biztos lenne az egész, de így próbálgatni meg rizikós. Kevés infót mondtam, mert kevés infóm van róla.
2019. nov. 12. 23:09
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

#8

Akkor csináld titokban. Attól h ha behív az irodába még nem azért hív be h megdícsérjen. A többieknek mondhatod azt h lehurrogott téged, mert nem jól csináltál vmit, miközben te meg tudod h bent kacérkodtál a főnökkel. Persze ehhez az is kell, h tudd h benne lenne e a pasi a flörtben.

#7 voltam.

2019. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen az kell hozzá? De ő biztos nem fog egy korombeli beosztottnak kezdeményezni, mert annál ő sokkal tisztességesebb. Ha benne is lenne akkor is csak munkán kívül és csak akkor ha előbb tudja, hogy én is akarom.
2019. nov. 12. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!