Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnál, ha a kigyúrt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha a kigyúrt sportos pasidról kiderülne h pelenkát akar viselni titkon és azt akarja hogy én legyen az anyucija? Elhagyjam?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha neked ez bejön, vagy minimum tolerálható, akkor ne hagyd el.

Ha olyan dolog, amit nem tudsz tolerálni (és ő meg ragaszkodik hozzá), akkor bölcsebb lenne még most szakítani.

2019. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha neked ez nem oké, akkor igen, de előbb vele próbáld meg ezt megbeszélni

Ha nem megy, akkor mrg keress egy igazi férfit

2019. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Kinevetném.

Nekem egy igazi férfi kell, nem egy csecsemő!

2019. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
ne legyünk ennyire képmutatók,jó pár embernek van valamilyen titkos "heppje" ami egyesekben megütközést kelthet. a tiednek a pelenka és az anyuci komplexus. ja szereted nem annyira gond talán,ha nem,lelépsz kb ennyi.
2019. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kérdés eldöntésének a szempontjából teljesen mindegy, hogy "kigyúrt, sportos"-e az illető vagy sem. A pasid erősen szubmisszív, döntsd el hogy ezt a vágyát elfogadod, akarod-e teljesíteni, tolerálod-e vagy sem. Ha nem akkor keress másik pasit akit minden téren (az ágyban is) Férfinek tudsz tekinteni.
2019. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A mai népszerű fetisek világában még orulhetsz is hogy nem megverni akar...


De ja, sztem én otthagynam.

2019. nov. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát úgy néz ki megbízik benned annyira hogy elmondta. Ez azért már valami. Szerintem olvass utána (abdl) esetleg beszélj vele sokat a dologról...majd ha úgy gondolod próbáld ki.

Persze ha kicsit is úgy gondolod hogy nem menne akkor inkább mond meg neki...lehet hogy vége lessz de legalább korrekten.

2019. nov. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menekülnék és keresnék egy normálisat.
2019. nov. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jézus Isten...

Nem hogy elhagynám de instant a Zártosztályra vinném és tartsák is ott amíg megnem pusztul.. hányinger..

N

2019. nov. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én biztos szakítanek vele. Nekem igazi ferfi kell!
2019. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!