Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén! A 40-42 éves nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! A 40-42 éves nők már nem akarnak annyit szexelni/nem aktívak annyira szexuálisan mint a fialabb huszonéves nők?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
De igen, sőt.
2019. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem volt még ilyen magas a libidóm mint 40 után. Mintha megbolondultam volna. Eddig a párom igénye volt sok nekem. Most meg alig bírja a tempót. Olyan vagyok mint egy kisördög, kipróbálunk mindent. Sokkal tartalmasabb és színesebb a szex mint valaha. 45N
2019. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Te hülye vagy?

Különböző felmérések szerint egy 40+ nőnek egyenlő az igénye egy 20 éves srácéval.

A 4o-es férfié meg a 20 évesével.

2019. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy nem akarnak,sőt😉
2020. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem, 39 vagyok és egyfolytában nedves, b***sznék, d**nék egyfolytában. Huszonévesen nem voltam ilyen tüzes, mint most!!
2023. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!