Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen eséllyel lehet szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eséllyel lehet szűz lányt találni?

Figyelt kérdés

Oké, mielőtt valaki megkérdezné, hogy én szűz vagyok-e, a válaszom: Nem. Volt egy elvem, és eldöntöttem, hogy sosem fogom feladni, mégpedig hogy szüzen szűzzel történjen meg elsőnek. Miért? Mert ebben az elcseszett világban, ahol a lányok 14-15-16 évesen már szexuális életet élnek, kimondottan ritka az ilyen jelenség.

Én a ritka kivételek közé akartam tartozni, de egy nő miatt az elvemet feladtam. Szerelemből. De a sokat ígérő kapcsolatból szakítás lett. 25 évesen nem hiszem, hogy túl sok eséllyel találhatok korban hozzám illő szűz lányt, de ez van, nekem ez igenis számít, fontos. Szerintetek hol érdemes keresni? Vagy hagyjam a francba az erkölcsöt és egyszerűen fizessek érte?


(Gyorsan hozzáteszem, fiúk között is elítélem ha valaki fűvel-fával csinálja és büszke rá. A férfiak szüzességének is kell hogy legyen értéke. Csak mint mondtam, ez az elcseszett világ ilyet nem értékel. Oké, nem kell már feltétlenül szüzen házasságot kötni, az a korszak nem véletlenül ért véget. Mert nem működött. Persze ma is szép dolog szüzen esküdni. Na de az, hogy össze-vissza megy a szex, számomra kiábrándító, és ezért becsülök nagyra egy szüzet. Mert van esze és vár a megfelelő alkalomra. Egy 14-16 éves érettségben még sehol nincs egy ilyen döntés meghozatalához. Nem is csoda hogy nagy részük megbánja. Tisztelet a kivételnek. És nem gáz szerintem egyáltalán, ha valakinek huszonévesen még nem volt szexuális tapasztalata.)



2019. nov. 17. 20:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8-as

A szexuális kapcsolatok számától persze, hogy senki nem lesz jobb vagy rosszabb ember. Csak annak adtam hangot, hogy korán kezdik a "mai fiatalok". Miért zavar ha egy nőnek több pasival volt dolga? Az összehasonlíthatóság. Elnézést hogy ilyen nyíltan írom, de ilyenre gondolok hogy pl.: ő jobban ujjazott, ő tovább bírta, neki hosszabb volt, vele pedig az a póz volt jobb, ő vadabbul csinálta stb. A tudomány is azt mondja, hogy egy férfi hajlamos az első együttlétet elfelejteni, de egy nő nem. Az "ítéletem" kimondottan arra vonatkozik aki meggondolatlanul cselekszik, és darabszámra viszi ágyba a lányokat / fekszik le fiúkkal. AZ sem lesz jobb vagy rosszabb ember, csupán számomra nem szimpatikus. Ennyi :)

2019. nov. 17. 20:50
 12/21 A kérdező kommentje:

10-es

A "fizessek érte" csak azt akarta kifejezni, hogy nehéz normális úton találni. Egyébként nem, oda nem jutnék el, az csak költői kérdés volt. A "Szerintetek hol érdemes keresni?" a valódi kérdés amire választ várok.

2019. nov. 17. 20:52
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább lottózz, az ötösre több esélyed van.
2019. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Én 20 vagyok és szűz. Ja és egyátalán nem vagyok ronda, sőt..
2019. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14-es

Én se akartam utalni arra hogy az lennék. Nem vagyok csúcskategóriás modell pasi, de azért nem szégyenkezem. Neked akkor csak annyit kívánok, hogy bármikor teszed is, ne kelljen megbánnod. :)

2019. nov. 17. 21:00
 16/21 A kérdező kommentje:

14-es

Most esik le hogy az 1-esnek válaszoltál :D Helyes

2019. nov. 17. 21:03
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
"Elnézést hogy ilyen nyíltan írom, de ilyenre gondolok hogy pl.: ő jobban ujjazott, ő tovább bírta, neki hosszabb volt, vele pedig az a póz volt jobb, ő vadabbul csinálta stb. " - ebből levonható hogy nincs önbizalmad, mivel nincs önbizalmad, hogy többnek érezd magad birtokolni akarsz. Önbizalom nélkül nincs párkapcsolat. Lúzer.
2019. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17-es:

Nem minősítek senkit. Te ezt teszed, látatlanban mondod hogy önbizalomhiányos, birtokolni akaró ember vagyok, és lúzer. Sem erre, sem a jövőben érkező, ehhez hasonló kommentekre nem válaszolok.

Többiek:

Egyébként az én kérdésemre alig érkezett releváns válasz. De azt a keveset is köszönöm.

2019. nov. 17. 21:13
 19/21 anonim ***** válasza:
42%

Azért nem érkezett még válasz a kérdésedre, mert senki se tudja hol keress, hiszen a szüzesség megléte nincs senkire se ráírva, és nincsen szűzek klubbja sem.

Szerintem ebben a korban a lányok legalább 80%ának volt már szexuális tapasztalata. Úgyhogy ismerkedj sokat, és ne a menő/vagány csajok között.



Viszont abban nem értek veled egyet hogy a fiatal kori szüzesség elvesztése bármit is elvenne egy ember értékéből, még akkor se ha meggondolatlan volt. Egy tini lány akit elborít a rózsaszín köd és így lefekszik a barátjával kevesebbet ér-e, mint az aki 25 éves korára csak a csókig jutott el? Kevesebbet ér-e az aki több hosszabb komolyabb kapcsolatban is szeretkezett a párjával, mint az aki nem tudott pár hónapnál tovább együtt lenni senkivel?

15 évesen vesztettem el a szüzességem, a sráccal kb 3 hónapja voltam együtt, és utána még 2 évig. Szerelem volt, mégha nem is a nagy Ő. Nem bántam meg, sőt azóta több sráccal is voltam együtt.


Miért probléma neked az ha a lány megismeri a saját testét es annak működését? Tudja hogyan jut el könnyen a csúcsra és ezzel leveszi a teljesítménykényszer súlyát a válladról. Mi van akkor, ha az előző pasijának nagyobb volt? Valószínűleg jobb vagy az exénél, hiszen nem te vagy az exe. Egy értelmes, normális lány úgyse fog összehasonlítgatni az exeivel, vagy ha igen akkor azt úgy teszi, hogy ettől ne legyen rosszabb senkinek.

2019. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19-es

Nem tisztem megállapítani egy ember értékét de nem is tudnám, mivel nem lehet.

Van, akinél szempont a szüzesség és van, akinél egyáltalán nem. Ezt viszont mindenki eldöntheti, hiszen a saját élete.

A te válaszodért megérte feltenni a kérdést, köszönöm.

2019. nov. 17. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!