Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy huszas, harmincas éveiben járó szűz nő vagy egy ugyanilyen cipőben járó férfi lesz nagyobb eséllyel "forever alone"?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Megfelelő dizájnnal bármelyik nő találhat valakit.

A férfinak viszont demonstrálnia kell, hogy ő többet ér - kvázi engem válassz, ne a Józsit - azaz verseny van a nőkért.

2017. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőre is tudnék példát mondani, aki 25 evesen szűz es forever alone lesz. Nem is a kinézetével van a baj, mert dekoratív, de szegény iszonyú buta-finoman fogalmazva. Próbáltam segíteni neki, de egyik fülén be a másikon ki. Szerintem nem sok férfi vágyik egy olyan nőre hosszútávon akivel semmiről nem lehet beszélgetni mert annyira tájékozatlan.


Úgyhogy ez nem a nemtől függ. Persze lehet, hogy a férfinak nagyobb a valószínűsége, hogy forever alone lesz, de ez még mindig csak valószínű, de nem biztos.

2017. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es a különbség az hogy ha valaki dekoratív akkor azt legalább meg akarják majd húzni. És előbb-utóbb fogják is. A szexhez nem ész kell.
2017. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő még normálisan közösülni sem képes, mert nem engedi a pasinak a behatolást. Gondolom mert tartogatná magát az igazinak aki soha nem fog eljönni(max ha megerőszakolják akkor nem lesz már szűz).
2017. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Huszasnál azonos az esély. > 0

Harmincasnál is azonos. = 0

2017. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!