Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, most akkor ez elvaras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, most akkor ez elvaras vagy csk egy plussz nektek?

Figyelt kérdés

Szeretnek egyszer vegre rajonni, hogy elvaras e a nyalas vagy sem!

En mindenesetre imadom csinalni, de nem tudom, hogy ezt elvarjak e vagy plusszkent elik meg a nok.

En minden egyuttletbe belefsempeszem a mestersegem.

De kivancsi vagyok mi a velemenyetek!



2019. nov. 18. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tolem nem elvaras, de nagy plusz, ha a pasi csinalja nekem

Ha elvarason alapulna es nem akarná, akkor nem is tudnam elvezni

2019. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elvárás.

Ha én kielégítem szájjal, ő is tegye meg.

A szextől nem tudok elmenni.

Kézzel én is tudom csinálni.

2019. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy lehet erre elvárásként tekinteni. Természetes, hogy azt szeretném, hogy élvezze az együttlétet a partnerem, aminek része az orális szex. :D Egyébként is szeretem csinálni... :D
2019. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem elvárás, de szeretném ha csinálná a partnerem. Márcsak amiatt is, mert egyedül orális kényeztetés hatására tudok elmenni.

Én sem amiatt kényeztetem orálisan a párom, mert elvárná vagy én úgy szeretném csinálni, hanem ilyen formán is jót szeretnék neki adni, így szívesen teszem.


26N

2019. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeretem az orális szexet, ha valaki jól csinálja. 4 barátom volt eddig, ebből 1 imádott nyalni és marha jól is csinálta, szerintem kB 2 perc alatt el tudott juttatni az orgazmusig. Egy rendszeresen csinálta, de változó volt, hogy mennyire volt élvezetes. Valamikor ráérzett és fantasztikus volt, de valamikor kifejezetten kellemetlen volt, és ha szóltam, hogy finomabban, akkor kb. vérig sértődött. A harmadik akkor csinálta, ha olyan kedve volt:D

A jelenlegi viszont elmondása alapján sem rajong érte. Ellenben fantasztikus vele a szex (eddigi partnereim közül magasan vele élvezem legjobban a behatolásos részt) és a kezével is ügyes, úgyhogy nyalás nélkül sincs hiányérzetem aktus után. Néha jól esne, viszont így, hogy tudom, hogy ő nem kedveli a dolgot, nem hiszem, hogy el tudnék lazulni közben és élvezni, mert folyton azon járna az eszem, hogy neki ez kényelmetlen és gyorsan menjek már el, hogy ne kelljen sokáig csinálnia. Ezektől a gondolatoktól meg nyilván nem menne az orgazmus:D

Szóval az az elvem, hogy a szexben azt kell csinálni, ami mind a két félnek jó. Ha a többi része élvezetes, akkor megvagyok orál nélkül. Emiatt nem keresnék mást.

2019. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én semmitbsem várok el. Ha csinálja a pasi, és jól is akkor jó, ha nem akkor a sz*pással is megelékszem.
2019. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, a nők többségénél nem elvárás, de jól esik nekik ha kényeztetik őket. S van olyan nő is aki imádja és hiányozna neki. Szóval a legbiztosabb ha örömet akarsz szerezni a partnernek és igenis elő azzal a nyelvvel :)
2019. nov. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem elvárás, de azért nagyon jól tud esni. Viszont ha 1-1 alkalomkor kimarad, az se gond. Sőt, olyan is van hogy nincs kedvem hozzá.
2019. nov. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel szextol nem tudok elmenni ezert szükség van nyalasra is. Ha en kielegitem szájjal akkor ő is tegye meg.
2019. nov. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik legjobb elojatek a kolcsonos oral, ha kinyal a pasi aktus elött sokkal jobban felizgulok
2019. nov. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!