Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell jól szopni? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól szopni? És egyáltalán, hogyan kell egy férfit megfelelően kielégíteni az ágyban?

Figyelt kérdés

Idáig még sohasem volt párkapcsolatom, de az utóbbi hónapokban megismerkedtem valakivel, akibe beleszerettem, és most együtt vagyunk. Idáig még nem szexeltünk, de van egy olyan érzésem, hogy most hétvégén fogunk. Semmi tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban, és szerintem kifejezetten béna is vagyok, még ahhoz is időre volt szükségem, hogy megtanuljak normálisan csókolózni. Ő már nem szűz, de én igen, és nem szeretnék túl sokat bénázni az ágyban. Tudnátok adni néhány tanàcsot?

19/L



2019. nov. 19. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Hallgass az eszedre és a szívedre.. imádkozz..
2019. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Ne fogazz, és ne sajnáld a nyálad. :D


Merj váltogatni a dolgok között, lassabb-gyorsabb tempó, néha vedd be a szádba amennyire csak tudod, néha csak a végét szopogasd. Én időnként szoktam csak az ajkaimmal vagy csak a nyelvemmel kényeztetni. Váltsatok néha pózt, ne csak elölről szopd, hanem feküdj rá az oldalára, vagy ülj rá a hasára fordított lovagló pózban és úgy szopogasd.

Ha neked már nem olyan jó, akkor nyugodtan válts át kézre, utána mehet tovább az orál. Én szeretek váltogatni amúgy a kettő között.


De hagyatkozz a srácra, szerintem úgyis mondani fogja, hogy neki mikor jó. :) Te meg idővel úgyis egyre jobb és beválallósabb leszel benne.

2019. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Az én párom a gyengéd szexet szereti (43Férfi). pl kezd azzal hogy simogatod a mellkasát majd lejjebb mész a combja belső részét simogatod ha szereti megnyalod a mellbimbóját végig nyalod a nyakát vagy a fülét elkezded simogatni a heréit közben csókolóztok puszilgatod, amikor már áll akkor ha pisis kicsit !!nyállal!! Megtisztítod ( belenyalsz a kezedbe nem lenyalod) de ahogy tetszik aztán a kantáránál végig nyalod ott meg a makk a leg izgatóbb része a hímvesszőnek finoman érzékien nyalogatod és a szádba veszed fokozni a kezeddel tudod fél körösen forgatod a bört vagy fel-le vagy a heréit masszírozod.

Utána ha nem igy akarod elvinni akkor ugyan úgy gyengéden érzéssel izgalom foktól függő gyorsasággal valamilyen pózban te őt vagy ő téged. Remélem ez segített de interneten is rálehet keresni az zónákra stb rengeteg információt megtalálsz.

2019. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2023. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!