Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már feeder/feedee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már feeder/feedee kapcsolatban? Hol találtatok partnert hozzá?

Figyelt kérdés
23/F feedee

2019. nov. 20. 14:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem nagyon mond rá semmit,ert már 2 és fél éve nem voltam:D

Szerencsére nem kellett, hogy legyek. Utoljára tavaly előtt tavasszal csinàltattam vérképet, akkor voltam utoljára 140kg körül (egyébként először 2019 decemberében voltam annyi), akkor látott utoljára engem. Egyébként nem nagyon firtatta a túlsúlyomat akkor.

Az eredményemért mentem be hozzá akkor. Igazából kisebb dolgokat leszámìtva nem volt komolyabb gond vele. Cukrok pl. 4,2 volt, és előtte 5 évvel, mikor kb. 95kg voltam, pont ugyanannyi volt:D Koleszterinem 6,6 volt, korábban 6,2.

5,2-ig normális, de hát akkor is már volt rajtam cirka 65kg plusz, meg első alkalommal is 20. Ahhoz képest másodjára nem is lett sokkal rosszabb xd

Nem tudom, hogy most mennyi, de a közeljövőben jó lenne ismét megnézetni. Csak baromi lusta vagyok már a komolyabb sétákhoz. Persze, ha muszáj, akkor még a súlyomhoz képest nem is olyan rosszul bìrom.

Pár hónapja lesétáltam több, mint 4km-t, pedig közben még ácsorogtam is. Igaz, úgy dőltem be utána az ágyba, mint aki egy hete talpon van már, de azért csak megcsináltam.:D

Amúgy a súlyom mellé csak 173cm vagyok.

2023. júl. 23. 08:31
 22/24 anonim ***** válasza:

hat haver, nem tudom.. en is 174 vagyok es 77kg. voltam egyszer 90kg, maga volt a pokol, a cipomet nem tudtam szuszogas nelkul bekotni.

szamomra ez elkepzelhetetlen :/

2023. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ugyanaz vagy, aki kérdezte, hogy mit szól hozzá az orvos?

Amúgy meg nekem ez nem megy a fejembe, hogy 90 kilós emberek kivannak, mint a fos. Nekem 135kg felett kezdődött, hogy nem bírtam a biciklizést. Meg a lihegve cipőkötés is nagyjából. De addig bőven 100kg felett is elég aktív voltam. Nem különösebben éreztem negatív hatásait a túlsúlyomnak egy jó darabig.

2023. júl. 24. 12:07
 24/24 anonim ***** válasza:

igen, ugyanaz vagyok.

nyilvan aki nincs edzesben ugyanugy ki lesz, mint az, aki nagy tulsulyt cipel es megerolteto tevekenyseget vegez.

2023. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!