Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok előfordult már hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok előfordult már hogy a pasitok szólt h bevettétek e a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
mi erről a véleményetek h a pasi szól?
2019. nov. 20. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, megesett, hogy rákérdezett.

Engem nem zavar, kérdezze meg nyugodtan, nehogy elmaradjon. Ha normális stílusban teszi fel a kérdést, nem paranoiásan, akkor semmi gondom vele.

2019. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen.

Én örültem hogy mindig figyelmeztetett.

2019. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, a kérdés feltevésétről függ. Ha inkább kedvesség, jelzés akkor nincs baj, ha bizalmatlan ráförmedés akkor az már nem annyira frankó.
2019. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a partnerem helyett is beveszek alkalmanként egy-egy Postinort. Biztos ami biztos.

27F

2019. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megesik néha, hogy rákérdez, de teljesen normális hangnemben. Főleg akkor ha tudja, hogy pl. 20kor kéne bevennem, de csak este 23kor értünk haza és nem volt nálam akkor, hogy bevegyem.


Egyáltalán nem zavar.


26N

2019. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen volt, en sem es o sem akar gyereket igy nem gonnd
2019. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyakran rákérdez! Mi úgy vagyunk vele, hogy ez valamilyen szinten a kettőnk felelőssége és ő is szeretne segíteni, kivenni a részét ebből 😊
2019. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!