Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki szed fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szed fogamzásgátlót akkor simán lehet gumiv nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer nem csak a nem kívánt terhesség ellen van ám. Egy alkalmi kapcsolatban, hiába szed valaki tabit, azért elég alap az óvszer. De még komoly kapcsolatban sem árt a gumi elhagyása elott szűrésre elmenni mindkét félnek.
2019. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tartós kapcsolatban igen. Alkalminál kell az óvszer, a gyógyszer csak terhesség ellen véd, betegség ellen nem.
2019. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A fogamzásgátló max a terhességtől véd a nemibetegségtől nem ..

Mellesleg a fogamzásgátló se olyan h nem csúszhat be .. nekem is kellett kapartattni kölköt a méhemböl mert gyógyszer mellett még kötött a gipsz úgy hogy mindig percre pontosan ahogy jelzett a telom vettem be a fogamzásgátlót sose hagytam ki szemet erre nagyon oda figyeltem ... na meg hát volt egy csomó kellemetlen mellék hatása hiába váltottam gyógyszert ... na az első abortusz után azt mondtam soha nem szedtek hormonális fogamzásgátlót. Azota csak óvszer sose szakadt ki és nem lettem terhes újból... illetve a hüvely ph is vissza állt a libidó us visszatért és még egy csomó jó dolog történt mióta abba hagytam azt a szaros gyógyszert...

N

2019. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért találták ki.
2019. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha bízol benne annyira, h elhiszed neki h nincs semmi nemibetegsége akkor igen szexelhetsz vele gumi nélkül,de ha csak alkalmanként szexelsz vele akkor én inkább nem ajánlom.

L

2019. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg annak az alternatívája nem teljesen átfedett hatással. Az egyik a vérrögök ellen véd a másik a fertőzések ellen pl.
2019. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!