Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A huszonéves fiúk túlnyomó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves fiúk túlnyomó része miért fél annyira tenni érte ha lehetőségük van szexelni egy 40+os nővel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy félnek? Netán te vagy a 40-es nő, és nem nagyon akarnak jelentkezni a srácok?
2019. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem félek egyszerűen nem izgatnak pedig a nő 40 felé kezdődik
2019. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgatnak a 50-es nők, pedig a nő 40-nél kezdődik?Ez kicsit fura...vagy csak én nem értem?


Tesznek érte, és nem félnek. Ha visszanézed minden napra akad egy ilyen huszonéves pasi ismerkedne 40-es nővel kérdés.

2019. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
# bocs" 40-es, csak elírtam...
2019. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

#3 mit nem lehet ezen érteni? Nem izgatnak a 40-es nők, viszont objektíven elismerem, hogy a nők abban a korban már nőként viselkednek, akik nem rinyálnak, nem kell nekik semmit kétszer mondani, nem az elérhetetlen hercegnőt játsszák, van stílusuk és értelmesek.

Ezzel szemben egy tini vagy huszonéves pcsa mind beképzelt, önző, neveletlen, férfit nem tisztelő valami...

2019. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Fel a hóhér csak nem sétál minden sarkon egy milf pláne nem köti mindenki orrára. Vagy ha igen akkor az bankkártyát is elfogad.
2019. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azért nem értem mert akkor miért írtad ki ezt a kérdést? Téged nem érdekelnek..
2019. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert van ami fantazianak total izgato de ennyi eleg is belole, olyan ez mint a csajoknak a ket pasis felallas.
2019. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 20-on évesen is nagyon szívesen szexeltem volna 40-es nővel, ahogy most is... :D
2019. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

#5


Mert te aztán tényleg kiérdemled a nők tiszteletét...


Nincs olyan, hogy "férfiak iránti tisztelet".


Mások iránti tisztelet van, és bár alapszinten mindenkit megillet, de a mély tiszteletet bizony ki kell érdemelni.


Nem a lábad között lifegő kukac miatt jár a tisztelet.


(persze ez igaz a nőkre is, mindenkire)

2019. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!