Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak mi izgató azokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mi izgató azokban a pózokban, ahol csak oda kell tartaniuk a popójukat és hagyni a pasit "dolgozni"?

Figyelt kérdés
Férfiként gondolkodtam azon, hogy milyen volna ha én lennék a csaj és nekem kellene olyan pózban lenni, mint amilyenben a lányok szoktak lenni amikor dugunk. És arra jutottam, hogy baromira Unalmas lehet! :D mert simogatják az alkaromat, vagy pl a csiklójukat, meg nyögnek, de úgy konkrétan ennyi?! Szóval mitől jó a szex ezekben a pózokban? Van, hogy tényleg alig van mozgás a részükről, sokszor még csukott szemmel is vannak.. :D az is nagyon vicces! De értitek, én úgy mozgok sokat, nézem őket, cicizek, paskolom a popsit, kihúzom a farkam, visszadugom,d e ők kb "csak így vannak" és hagyják,hogy csináljam velük amit akarok, szóval arra szeretnék választ kapni,hogy ez így mitől kielégítő nekik? Mert egy lovagló pózt megértek, akkor a lány mozog és ő irányítja a mélységet a sebességet, meg rám tud hajolni csókért, ilyenek. Dea többi mitől jó a csajoknak?:)

2019. nov. 21. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A ló néz, a csikó lát, Lili is odatartja a popóját...
2019. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha ez a tapasztalatod, elárulom, hogy rossz partnerekkel voltál ;)

Nagyon nem ennyiből áll a nőre "eső" rész egy-egy aktus alatt.

Én mindig követem a csípőmmel a párom mozgását akkor is ha épp alatta vagyok, magamhoz húzom a fenekénél fogva, hogy még mélyebbre tudjon hatolni, kutyapózban is sokszor van, hogy én mozgok ő pedig "gyönyörködik" a kilátásban (ő szavai) :) szb. Szóval egyáltalán nem unalmas nőként az aktus azokban a pózokban sem, amiben alapból a férfi aktívabb.


(a szememet pedig olyankor csukom be, mikor nagyon élvezem, ösztönös dolog, de például miközben orgazmusa van a páromnak mindig őt nézem, sose mulasztanám el azt a pillanatot)

29/N

2019. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Huh... biztos, hogy csak 18 év felettiek írnak ide ki kérdéseket? :D

Az izgató benne ami szemből is.

2019. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
2 - es ek teljesen igaza van , ha csak fekszik ott a lány akkor tenyleg nem nagy durranas de en egyszeruen nem birom ki hogy ne mozogjak bele akarmien pozban vagyunk, es ez forditva is amikor lovaglok akkor a baratom sem csak felszik ha em segit mozogni es mozog o is velem egyutt
2019. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem csak úgy odatartom,én is megteszek mindent azért,hogy mindketten jól érezzük magunkat és ott van még az orál is,sokszor csináljuk 69.pózban...Szóval nem jók a partnereid!
2020. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én sem csak "odatartom" magam. Ha a párom van alul ő is ugyan úgy mozog alattam. Én személy szerint imádom azt ha látom rajta hogy nem sok kell neki a csucsig, akkor kiszallok, végig csokolom a testét és jó nyalasan szopom, azt még jobban imádja, aztán másik pózban belülök újra, majd mikor megint látom hogy nem sok kell neki, újra "megyek" szopni 😋 Nem unatkozik ő sem és én sem "csak úgy vagyok". Rossz lányokkal voltál eddig ezek szerint :P
2020. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nyilván az kielégítő nekik, hogy a farkaddal ingerled a g pontjukat. Szóval nem értem a kérdést. Vagy szerinted szexnél a nők csak akkor élvezik, ha ők is kötelező jelleggel mozognak, és ha nem, akkor az már nekik nem jó, de eltűrik? :D Vagy nem vágom az egészet.
2021. júl. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!