Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra is hihetetlen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra is hihetetlen, hogy egy pár mindkét tagjának 7-8 orgazmusa van szex közben?

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Velem előfordult, hogy egy ennél hihetetlenebb szám is összejött mindkettőnknek. Aztán három napig úgy sajgott mindenünk... Többször nem volt olyan. Barátnőm kegyetlenül vágyott rám aznap. Igaz ez kb. egy délután leforgása alatt történt, 4-5 óra alatt.
2019. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
A férfi részéről eléggé hihetetlen (mondjuk akad egy-egy beszámoló még orvosi írásokban is).
2019. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Volt,hogy 11-szer csináltuk egy nap.Ez kb 8-tól 4-ig napközben.Nem hihetetlen.Legfeljebb ritkán van lehetőség szex maratonra.Sajnos.
2019. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy egy aktus alatt, ami mondjuk 30 percig tart.
2019. nov. 22. 11:20
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen, legalábbis a férfi része.
2019. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kisördög1 ***** válasza:
91%
A női részről egyáltalán nem, de pasiban az.
2019. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Volt olyan párom ( nő), aki 30 perc alatt ötször-hatszor elment, nem is ritkán, de a férfiaknál szinte kizártnak tartom, hogy 30 perc alatt 5-6 orgazmusuk legyen.
2019. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

pasi oldaláról igen. Én is olyan vagyok, hogy megy a több menet és ahogy észrevettem sok pasi nem ilyen, de nekem is a rekord 7-8 volt, de akkor tényleg egész nap dugás megállás nélkül.

nőknél hihető, mert az én párom is olyan, hogy ha kicsit odateszem magam, akkor simán három orgazmus összejön, de ha nagyon nagyon odateszem magam, akkor a 7-8 is összejön neki. Plusz ismerek más nőt akinél tényleg 3 percenként jön az orgazmus

2019. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem több válaszoló félremagyarázza a kérdést. A kérdés úgy hangzik, hogy HIHETETLEN-E a 7-8 orgazmus egy együttlét alatt. Az én válaszom: a férfi részéről SZINTE HIHETETLEN, de a nő részéről elképzelhető, hogy ennyi összejön.
2019. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfi részéről ha összejön, az valami orvosi eset. Meg persze az sem mindegy, hogy a fiatal, kívánatos és izgalmas új barátnővel történik, vagy az elhízott és unalmas feleséggel.
2019. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!