Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, hihetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, hihetetlen bűntudatom van. Mit tegyek? 19/f

Figyelt kérdés
Lassan három éve vagyok együtt a barátnőmmel, minden porcikáját szeretem, ő is ugyan így érez. Két napja történt. Elmentem a haverokkal bulizni, durván berúgtam. Találkoztam egy lánnyal az egyik bulizó helyen, régóta ismertem már, haverjaim közben megunták, hazamentek. Szó szót követett, jól elbeszélgettünk, még többet ittam. Megkérdezte nem megyünk-e egy taxival haza, beleegyeztem. A házuknál megálltunk és megkérdezte nem megyek-e be egy kicsit. Szintén beleegyeztem. Nem gondolkoztam, és csak a pillanatnyi vágynak éltem, lefeküdtem vele. Úgy, hogy még csak nem is csókolóztunk, arra valamiért nem voltam képes. Még aznap reggel hazamentem, olyan bűntudat lett bennem mint még soha. Nem érzek a csaj iránt semmit. Nem beszéltem vele ez előtt sem és azóta sem, és nem is fogok. Egy jelentéktelen, teljes mértékben érzelmek nélküli szex volt. Viszont megtettem. Csak erre tudok gonolni és arra, hogy milyen undorító ember vagyok és azt is tudom hogy ezzel már nem tudok mit csinálni, megtörtént. Legszívesebben visszaforgatnám az időt, elmondanám a barátnőmnek, de félek, gyáva vagyok, hogy otthagyna-persze teljesen jogosan. Hogyan tudnék a lelkiismeretemmel elszámolni?

2018. jún. 25. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ennek már annyi barátom, mond el a barátnődnek, és kezdeményezd a szakítást (igen te).
2018. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Rendezd el magadban a dolgot, és meg ne bántsd vele a barátnődet. Tanulóleckének fogd fel.
2018. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz elkerülni a berúgást.
2018. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Mondd el a barátnődnek mindenképp, bűntudatosan ne titkold el az egészet, meg lehet, hogy úgyis kiderülne később, akkor meg 100% hogy szakít veled. Ha most elmondod, kérj még egy esélyt, és bizonyítsd be neki (gesztusokkal, odafigyeléssel), hogy te tényleg szereted. Én ebben a helyzetben - ha tényleg igazán szeretitek egymást -, ha bántana is a dolog, képes lennék túllépni rajta, és megbocsájtani. Ha pedig ő nem képes, nagyon sajnálom, de akkor nem szeretett téged igazán. DE ezzel nem azt mondom, hogy nem vagy hibás!

17/L

2018. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki. Ha olyan jó a kapcsolatotok, valahogy meg tudjátok beszélni. Ha mégsem tudnátok, akkor sajnos ez van, de mindenképpen tudjon róla, mert szerintem ennyit megérdemel. A többi tőle függ.
2018. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
#4: Már bocs, de ha a lány nem bocsát meg neki,nem azt jelenti, hogy nem szerette,hanem azt, hogy van önbecsülése,ami neked a válaszod alapján nincs.
2018. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

hát ha nem mondod el akk sokaig furdalni fog a lelkiismereted, eskuvo elott muszaj lenne :D -én elmondanam mindenkepp, ha huzod akk egyre nehezebb lesz, és az érzés ott lesz benned, ne akk mond el mikor mensizik :D


ha nála a konyhában sutogettek és akk mikor boldogabb a hangulat, de nem mikor már naon jó :D

és akk valoszinu h kikuld és stb, fontos h ne nálad legyen a csaj mert még haza is kell érjen


és ezutan 1-2napig ne keresd ha nem muszaj, kozben nezd meg a love is in the air cimu filmet :D (ott is epp egy csajjal kapja el a pasijat, és a csaj szereti, és jot tenne neki ha ottlenne a baratja)

és valami hatalmas csokorral menj oda és utana a te dolgod :D, de ha o akar teged akk mar talan megbekelt vagyis nyugodtan menj le egy hatalmas csokorral


UI: ne bulizz nelkule ha...

story time: egyik legjobb baratom is pont ugyanilyen storyn bukta el a dolgot, buli pia ott is, és nem mondta el 1 hétig, csaj valahonnan megtudta, de nem mondta pasinak várt h o mondja el, és hát nem volt csokor... igaz ott ahogy ismertem a csajt o meg szerette (1honap mulva is) de oszt tarsam nem birta lekezelni azt az 1-2 hetet mikor meg szomoru a lány..


17/f


és am naon sajnallak, és sok sikert :D nagyon sokat

2018. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Szegény-szegény alkohol... már megint egy gyenge jellem akarja bűnbakká tenni. A válaszom annyi, hogy ásd el magad jó mélyre.
2018. jún. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
En azt olvastam valahol, h az erzelmek nelkuli szexet nem jo elmondani. Csak megbantod vele a lanyt, neki okozol fajdalmat, mikozben a sajat lelkiismeretedet akarod tisztara mosni. Nem tudom, hogy a valosagban igy mukodik-e, de gondoltam, leirom, gondolkodj el rajta, aztan dontsd el, neked mukodhet-e.
2018. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
legalább megérte?
2018. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!