Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy idősebb pasit zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb pasit zavarna ha egy lány szűz lenne?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi, aki idősebb volt tőlem, de nem mertem kezdeményezni, mert féltem hogy zavarná hogy szűz vagyok. Meg hogy ő idősebb és tapasztaltabb stb.. Láttam hogy bejövök a pasinak,megnézett magának, próbált kezdeményezni is, de én emiatt leráztam. Ezt azóta is bánom.
2019. nov. 23. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
igen
2019. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák! Engem pl nem zavarna!
2019. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarja összejövetel után még sok hónapig vagy évig húzni az elvesztését és szeretne szex terén kísérletezni és tanulni akkor nem zavarna. 29/F
2019. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem
2019. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem akarnék éveket várni, max pár hónapot. De közben szívesen kipróbálnék ezt-azt, szóval nem az lenne hogy nem engedném magamhoz érni.
2019. nov. 23. 14:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy idősebb férfinek általában alapvető elvárás egy kapcsolatban a (jó) szex. A kamaszos, kísérletezgezős "jujmegfogtaapopsim" van akinek frusztráló, ettől függetlenül olyan is van aki örömmel vezetne be a gyönyörök világába, ez emberfüggő.
2019. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja. Engem pl nemhogy nem zavar, én oda vagyok érte :)

28f

2019. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem! Nem zavar, és volt több szűz barátnőm is. Nagyon élvezték velem a szexet.
2019. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!