Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy idősebb pasit zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb pasit zavarna ha egy lány szűz lenne?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi, aki idősebb volt tőlem, de nem mertem kezdeményezni, mert féltem hogy zavarná hogy szűz vagyok. Meg hogy ő idősebb és tapasztaltabb stb.. Láttam hogy bejövök a pasinak,megnézett magának, próbált kezdeményezni is, de én emiatt leráztam. Ezt azóta is bánom.
2019. nov. 23. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre 2 lehetőség van.


1. Igen zavarja mégpedig azért mert nem szeretne a szexből kínlódást csinálni mire megtanulod hogy hogyan js csináld. Ők olyanra vágynak akiknek van tapasztalata szex terén mert nem akarnak tanítóbácsisat játszani.


2. Külön izgatja ha a lány tapasztalatlan vagy akár szűz. Mivel így ő lehet az aki bevezethet a szexualitás operatív részleteibe ez pedig egyfajta teljesítményérzetet ad számára.


Az hogy ezek közül az adott férfi milyen attól függ hogy a kielégülés vágya vagy az egó hízása dominánsabb benne ennél a kérdésnél.


Tekintve hogy a férfi akit említettél kezdeményezett nálad valószínű hogy a második csoport képviselője. Bár a fiatal lányok közül sokan nincsenek tisztában vele de észrevesszük azokat a jeleket amiket önkéntelenül adnak. Látjuk ha zavarban vagytok.

2019. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

Én is azok közé tartozom, aki szívesen vezetne be szép fokozatosan egy lányt az erotika és a szexualitás világába.

48+Ffi

2019. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Engem nem zavarna.

Van bőven tapasztalatom, szívesen átadnám :P

30f

2019. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Engem rohadtul nem zavarna. Tapasztaltabb csajoknál is megállom a helyem de egy szűzet tanítgatni izgalmas lenne. :)

35F

2019. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten örülnék is neki... :D
2019. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, örülnék ha én vezethetném be a szex világába.
2019. nov. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!