Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy fétisem (lábfétis), és ezt egy kapcsolat elején, vagy a kapcsolat közben mondja ki az ember? Úgy vagyok vele, hogy a kapcsolat elején jobbnak vélem ezt közölni, mert akkor még ez választási lehetőséget adhat a másik félnek, hogy elfogad-e így, vagy sem. Míg a másik esetben már olyan, mintha kész tények elé állítaná az ember a másikat, és ha itt mondja ki a másik fél, hogy ő ezt nem akarja tovább, akkor ’két szék közti’ eset lesz a vége. Az, meg hogy megkedvelné a másik fél is ezt a dolgot, nem tartom valószínűnek, vagy legalábbis nagy szerencse szükséges hozzá.


Szerintetek melyik a jobb megoldás? /F/



2019. nov. 24. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen!
2019. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a labfetist a lanyok fele siman elfogadja, szoval nem nyulsz melle nagy esellyel, ha elmondod az igazat mar az elejen. Mar csak azert is jobb igy, mert ha nem az elejen mondod el akkor nem tudod kielni egy ideig es nyomasztani fog.
2019. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elmondani kell ezt hogy "figyu már nekem lábfétisem van, vagy szeretem a talpakat...." Hanem csak szimplán mikor együtt vagytok, esetleg szexeltek, bármi, akkor foglalkoz a lábával, eleinte masszirozd meg, puszilgasd, ilyenek, ebből látod a reakcióját, ás ő is ráfog jönni. Én is az első hónapban ajánlanám, de ha már beléd szeret úgy is mindenképpen el fog fogadni igy, ha nem akkor az bizony frusztráló, még lehet hogy szakito ok is...(legalábbis nálam) De a lányok hacsak nem nagyon lábfóbiások, általában szeretik ha szeretgetik a lábaikat is, és ha mellette szexben is jó vagy és kielégited, mindenképp engedni fogja.
2019. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!