Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van ilyenekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ilyenekben hazudni? Azt hiszi nem számít?

Figyelt kérdés

Mi értelme van azt hazudnia egy nőnek hogy 26 éves, miközben 40??? Mi értelme van azt hazudnia egy nőnek hogy vékony, miközben kövér de nem kicsit???

Kapcsolatba lépünk, megvan a közös hullámhossz, telefonon dumcsi, minden oké, megbeszéljük, hogy összefutunk szexelni egy nagyot, és tessék! Ott áll valaki aki nem is hasonlít a fotóra! Tizenöt évvel öregebb és harminc kilóval nehezebb. Azt gondolta, hogy mellékes???

A végén pedig még meg van sértődve, ha elküldöm a pitsába???

Valaki segítsen megérteni!!!



2019. nov. 25. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem adtad neki oda a kolbászt báttya?
2019. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Uh ez nagyon gáz

De pasik is csinálnak hasonlot.

Bár nem értem h telon nem hallottad hogy nem 26 évessel beszélsz hanem 40-el?

N

2019. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Remélte, annyira fel leszel izgulva, hogy a konnektorba is bedugnád.
2019. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Mekkora tré.. Sajnálom öregem!

Erre szerintem még ő maga sem tudna/merne őszinte választ adni.

2019. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
a kor és a súly csak egy szám, a belső értékek számítanak, ami szerint ez a nő egy csicskagyász
2019. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Te mennyi idős vagy? Gondolom, 26-28 körül lehetsz. Ha egy teltkarcsú 40-es MILF kopogtat az ajtón, hogy döngesd meg, kihagyod? Te tudod... :)
2019. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6

A 80-90kg nálam baromira nem teltkarcsú. Az dagadt! Olyan 60kg körül lehet teltkarcsú, ha az a plusz súly csak zsír. De lehet a 60kg spotros is, ha az a plusz csakis izom! Én az ilyet szeretem a legjobban! És ja, kihagytam! Nem is hiszem, hogy felállt volna...

2019. nov. 25. 20:23
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
6# Na megjött a dagi dáma hogy megvédje magát :D mekkora koporsó :D
2019. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira tetszettél neki, félt ha bevallja 40 éves, nem állsz vele szóba többet. Így meg volt esélye, ha találkoztok, vagy lesz valami, vagy nem.
2019. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na de van aki ebben a szituban megdugta volna??? Ha amúgy bejött volna, akkor se dugom meg, már csak azért se mert átbaxott...
2019. nov. 25. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!