Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már valamilyen kínos egyéjszakás kalandotok?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Megbántátok?

2019. nov. 28. 10:13
 1/4 Zsoltmester ***** válasza:
26%
Minden egyéjszakás "kaland" kínos. Szerintem a legtöbb valami jó kis nemi betegséggel végződik.
2019. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bánhatja meg az ember leginkább ha nem használ óvszert, vagy olyannal van akivel úgymond nem kellett volna. Ezzel együtt utólag mindenből tanul az ember, utólag sokszor azt bánja meg amit kihagy, s nem azt amit megtesz.
2019. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez már inkább 2 éjszakás volt, ismertem a srácot, be voltunk rúgva, vadultunk, de ahhoz nem szoktam hozzá, hogy valaki felpofoz, na ő megtette. Ezután próbálta az anált erőltetni, en mondtam, hogy nem (azert nem mindegy, hogy ujjal izgat hátul vagy bedugja a kukacot), ezután pedig le is lankadt szegény. Mondtam, hogy hagyjuk, majd reggel befejezzük de ő nyomta neki ennek ellenere. Ő valószínűleg nem emlékszik, nekem viszont eléggé kínos élmény volt.

Másik, életem első es utolsó tényleg 1 éjszakása, idegen sraccal: annyira berugtam, hogy nem emlekeztem... Masnap a sractol kellett megkerdezni, hogy mi volt, hogy volt, kell-e esemenyutani vagy sem.. Azt mondta nem, de inkább elmentem es kivaltottam. Soha többet.

2019. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon belelendultunk, kivantuk rgymast, tok hevesen egymasnak estunk aztan a srac farka nem allt fel.. gondolom a sok alkohol miatt. Nyilvan nem tehet rola meg igazabol nem volt annyira kinos csak probalkoztunk de nagyon nem ment szoval ink lefekudtunk aludni xdd
2019. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!