Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti az első anal előtt meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az első anal előtt meddig voltatok izgatva/ meddig izgattatok a partneretek?

Figyelt kérdés
Most először szeretném kipróbálni az analt,de nagyon lassan tagulok meg akkor is ha tényleg nagyon lassan és nagyon sok nyállal csinalja a párom. Esetleg kene venni valami analplugot? Nektek milyen volt az első pár anal? N
2019. nov. 30. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Te milyen nyálról beszélsz??? Síkosítót vegyetek! Abból is olyat ami nem ragad! Ki kell tapasztalni! Ahogyan a seggedet is hogy mennyire tágul! Ha nehezen akkor inkább hagyjátok a fenébe! Ha átlagosan, akkor elég az ujja is!
2019. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Allergiás vagyok a sikositora sajnos így az teljesen ki van lőve. Kb a fel világra allergiás vagyok... nyilván nem viccből nem sikositot használunk , nem vagyok idiota.
2019. nov. 30. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm nem szereti az előjátékot, sikosítottam egy kicsit meg ujjaztam fél percig, utána nehezen, de becsusszant neki.

A második alkalomnál már könnyebben ment.

2019. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Addig amíg Én nem kértem h rakja be a farkát

N

2019. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Patikái vazelinre biztos nem vagy allergiás

A nőgyógyász is azt használ mikor vizsgál

Az análplug annyiból jó hogy megszokod h ott is van valami de nem tágítás miatt tálalták ki

N

2019. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalam atlagban eleg sok puncinedv, meg nyal, becsuszik a fenekembe
2019. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre már nem emlékszem, de manapság az a bevett gyakorlat nálunk, hogy először a puncim van izgatva, hogy vágyjak a szexre. Általában nyalás és ujjazás is van.


Van, hogy puncinyalás közben már egy ujj felcsúszik a fenekembe.

Eddig ha 3 ujj bement, akkor áttértünk a farokra, és így csak minimálisan fájt, ha fájt is egyáltalán.


Az análplug jó, hogy szokd az érzést. Nekem sem régóta van, és még nem próbáltuk, hogy azt kivéve rögtön becsusszanjon a farok a helyére. Talán majd holnap.:) Viszont pluggal a fenekemben már voltam kinyalva, punciban megrakva, és minden élvezetet, orgazmust felerősített. Szóval én élveztem.


Gondolom, a 3 szabályt ismered (fokozatosság, síkosítás, higiénia), de én hozzátennék egy 4.-et is: nagyon jó és figyelmes pasi kell hozzá.

2019. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gréti18/L ***** válasza:
Nekem fájdalmas volt de sok gyakorlással mamár nem fáj csak feszít és olyan érzés mintha kakilnék
2020. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!