Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » TELT nőket kedvelő fiúk/férfia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TELT nőket kedvelő fiúk/férfiak. Mit találtok a legvonzóbbnak ebben az alakban? Mennyire zavaró, ha a párotok nem magabiztos, vannak bizonyos testrészei, amiket nem szeret? Ti igaznak tartjátok, hogy a telt/duci nőket könnyebb meghódítani?

Figyelt kérdés
Kornak örülnék, gyakran tűnik úgy, hogy ez az alak inkább az idősebbeknek jön be. Linkelhettek képeket, hogy számotokra mi a telt/duci, de leszögezném, hogy a kérdés mindenképp (átlagmagassághoz) max. 80-90 kiló körüli nőkre vonatkozik.

2019. dec. 1. 19:33
1 2
 11/17 anonim válasza:
86%

Szia!


Én személy szerint a párnázottabb testrészeiket kedvelem. Azt, hogy a pocijuk aranyosabbá teszi őket. Vastagabb cpmbjuk, nagyobb popsijuk pedig mind kellemesebb látványt nyújt. De ez csak az én véleményem.

Ha van némi önértékelési problámája az érthető, hiszen sokan leszolják embertársaikat. De ez nem zavarna benne sőt inkább segítenék, hogy ne érezze kellemetlenül magát.


A személysége az ami végképp eldönti, hogy mi is fog meg benne. Ha aranyos, szolíd, humoros, akkor már biztos megfogott. :)


Szerintem attól még, hogy duci nem könnyebb meghódítani. Alkatától függetlenül ugyan olyan nő mint társai. Neki is lehetnek és szerintem kell is, hogy legyenek elvárásai. Persze minden embernek az elvárásait, jobb, ha racionális keretek között tartja.


Nekem ez lenne a véleményem. Remélem segítettem. Ha van esetleg kérdésed, vagy másnak szívesen válaszolok!


24F

2019. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Számomra sokkal nőiesebb egy telt csípő, poci, nagyobb popsi. Ebből következik, hogy ha nőiesebb a szememben ez a típus, akkor sokkal vonzóbbnak is találom külsőre. Belsőleg pedig az esetek nagy többségében életvidám, humoros, okos lányokkal hozott össze a sors. Nyilván vannak másfélék is, de engem ilyen típusokkal hozott össze a jó szerencse :)

Párkapcsolat és szex tekintetében pedig egyáltalán nem egyszerűbb ismerkedni ilyen lányokkal, viszont azt vettem észre, hogy - lehet tudat alatt - de sokkal jobban kompenzálnak a szexben mint a vékonyabbak, mert azt hiszik, hogy nekik többet kell adniuk, mert nem a megszokott a kinézetük. Tehát fantasztikusak :))

Ezek csak az én tapasztalataim, nem szeretnék általánosítani, hiszen hallok visszahúzódó, gátlásos, önbizalom hiányos duci lányokról is... de ha belegondolsz ebből a típusból vannak a vékonyabbak között is elegen, tehát nem feltétlenül testsúly kérdése az önbizalom, a nőiesség.


49F

2020. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavaró ha nem annyira magabiztos, szeretem, ha a lány önértékelése nálam jön rendbe :)


Nem feltétlenül könnyebb a teltebb lányokat meghódítani, ha a belső tulajdonságai rendben vannak, és ezek mellett csinosak is :) 27F

2020. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jobban felizgat!
2020. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mai "kokas" de csak nem fogok egy lánnyal sem összejönni, ha van mit rajta fogni, számomra az a fontos hogy én gyönyörködhessem benne..
2020. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

En azt szeretem hogy ha van a csipojen mit mrgmarkolni . Meg a nagyobb feneket , nem annyira feszes , hanem azt a jo rrmegoset mikor racsapsz kutyaba ... na az az igazi.


Parom 170 vm korul van 76 kg es pont ilyen kis husis . Vastagabb comb de meg nem ernek ossze jo nagy fenek es mellek :d imadnivalo

2020. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Leszel a barátnőm? <3
2020. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!