Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánom a párom! Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a párom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok,párom 26 van egy 1,5 éves kislányunk.

Mostanában nem kívánom a párommal a szexet, régebben is voltak bajaim a testemmel de nem hiszem, hogy gátolt volna a szexben. Vadmacskának éreztem magam. :)

Mostanában viszont úgy érzem,hogy nincs szükségem arra,hogy kényeztessen a párom.

Nem esik jól semmi, amit csinál. Úgy érzem,hogy kapkod, túl nyálas, mindig belevág a közepébe, nem elég szenvedélyes, túl görcsös és hogy leginkább csak megjátssza magát.

Valószínűleg ő sem kívánja már velem a szexet,vagy látja rajtam hogy nem élvezem, egyszerűen fogalmam sincs. Én próbáltam mindig belevinni újítást, akár az orálszexben, de nála nem érzek semmu újat.

Mindig ugyanaz, s mindig ugyanúgy. Szóvá tettem már neki,hogy lehetne több az előjáték, de második alkalommal persze,hogy elfelejti.

Ti hogy oldottátok ezt meg?



2019. dec. 3. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Az okos ember irányítja a párját.

Fogd, markold meg a haját, és nyomd oda apuncidhoz, hogy orálozzon.

Mozgathatod is, hogy tudja hogyan jó neked.

Izgasd magadat úgy ahogy szeretnéd, majd be fog segíteni.

Megfoghatod a kezét, és csinálhatod a segítségével.

Ne aggódj, a 2. vagy 3 ilyen játék után tudni fogja a dolgát.

2019. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a hormonális változások miatt van. :/

Nekem fogamzásgátló alatt volt hasonló, szerencsére abbahagytam. Most másképp védekezünk.

2019. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, és az nem tetszett neki ha irányítom.
2019. dec. 3. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol nekem egy kicsit úgy tűnik hogy mintha hibáztatnád azért hogy nem jó a szex. Ez már eleve megérzi az ember és lelombozhatja a libidót, próbáld meg motiválni, és ezt a motiválást te se add fel.

Mi nálunk ugyan nincs még gyerek de sok éve tart a kapcsolatunk, ha szeretnénk valamit a szexben akkor azt nyugodtan kimondjuk közben, ha csajszi azt szeretné hogy sokat dolgozzak rajta orálisan akkor szimplán mondja hogy nyalj nyalj jó sokat.

2019. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hibáztatom, írtam hogy lehet azért érzem ezt felőle,mert nem látja hogy élvezném. :(

Megjátszani én sajnos nem tudom.

2019. dec. 3. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne közös gyereketek azt mondanám ne erőltessétek ami nem megy. Így viszont... változnak a hormonok és idővel minden kapcsolatban csökken a kezdeti nagy fellángolás. Üljetek le és beszélgessetek a mindennapokról, a problémákról, a megértésről, mond el neki neked mi nem jó. Ha nem tudtok közös nevezőre jutni akkor irány a párterápia - ez a feladata, szakterülete. Tegyétek meg a kislányotokért.
2019. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hali nincs ezzel semmigond meguntad a csávot,nem jo az ágyba GYERE HOZZZÁM:D
2019. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!