Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánom a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a barátommal 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, nagyon jó ember, tisztel, megbecsül és mindent megad nekem. Viszont nagyon régóta nem volt köztünk semmi, magunk sem tudjuk miért, ő nagyon szeretné de én azt érzem hogy egyáltalán nem vágyom rá. Szoktam más férfiakra gondolni úgy, de őt sosem csalnám meg. Mit tehetnék hogy helyreálljon a szexuális életünk úgy,hogy igazából nem kívánom? Fogamzásgátlót is szedek, tudom hogy az is lehet az oka, amiért nem, de azt nem tudom abbahagyni.
2019. jan. 8. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Tiniszerelem. Vége. Keress mást!
2019. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy átlagosnál nagyobb stressz alatt mostanában? Nekem az szokta a legnagyobb hátast gyakorlni a szexuális vágyaimra.
2019. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 StevenUp ***** válasza:
Több időt töltsetek együtt. Látogassatok meg olyan helyeket ahol rég voltatok kettesben. Beszelgessetek iszogassatok mint két barát
2019. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szexuális vágya van, mint ahogyan azt írta, de más férfiak a tárgyai és nem a párja. Szóval a stressz nem játszik.

Ez egy igen kellemetlen szituáció. Mert ha szeretünk valakit tényleg, de a vonzalom megszűnik, akkor az patt helyzet tud lenni. Az ember nem akarja bántani és megsemmisíteni azt akit szeret, de ugyanakkor szenved is egy kapcsolatban.

Igazából mind a két dolog egyformán rossz, csak van amelyik lépés neked rosszabb és van amelyik neki. Van úgy, hogy a másik ember fontosabb magunknál és "feláldozzuk magunkat" és van, hogy saját magunk miatt indulnánk el egy úton, hogy lehet az jobb lenne. Mindnek meg van a pokla és még az is előfordul, hogy az utóbbi út végén kiderül, hogy rossz döntés volt és hogy egyes esetekben az ember mégis arra vágyik szexuálisan is, akit úgy mond kettejük érdekében elhagyott. Ez a tipikus esete annak, hogy akkor értékelünk valamit igazán, mikor elveszítjük.

Ezzel nem befolyásolni akarlak, nagyon könnyen lehet, hogy ha így döntenél nálad nem ez lenne, de ez is benne van a pakliban. Szerintem mind a kettő nehéz lépés és az embernek adott helyzetben kell tudnia mit érez és mit lát fontosnak. Nem tőlünk kell erre választ várnod, hanem magadnak kell érezned.

Benned a párod iránt fellobbantani újra a szexuális vágyat szerintem már nagyon nehéz lenne. Sok dolognak kéne egy időben közrejátszania és megrendezetten az már nem ugyan az. Szóval ilyesfajta tanácsot se nagyon lehetne adni, mert nem feltétlen kivitelezhető

2019. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már kihült mert tul rendes veled és nincs izgalom a kapcsolatban kicsi lehetne "rosszabb" a párod pl megnézhetne szép lányokat stb. Tul jo nő vagy a a párodhoz ezért unfer a kapcsolat de felesleges ennyire bele menni. Valahogy ugy szakits hogy neki jobb legyen mert te nagyon hamar fogsz találni ujat és az neki nem lesz jo élmény.
2019. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Vagy fogadd el

Vagy szakits vele

2019. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 kérdésem van: amikor más férfiakról fantáziálsz, akkor be szoktál indulni? Mi történik, ha ebben a beindult állapotban mászol rá a párodra?
2019. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...okés ez 2 kérdés volt.
2019. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Kiábrándultál már belőle, nincs meg köztetek a kémia.

2 dolgot tudsz ez ellen tenni:

1, Összeszorított foggal, közben másra gondolva lefekszel néha vele csak azért mert jó ember, és megad neked mindent.


2,Szakítasz vele, és megadod mindkettőtöknek azt a lehetőséget h boldog párkapcsolatban éljetek vki mással.

2019. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló...
2019. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!