Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik férfi prostinál járt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi prostinál járt, az szükségszerűen tárgyként tekint a nőkre?

Figyelt kérdés
Vagy akár csak arra, akinek a "szolgáltatását" igénybe vette.
2019. dec. 4. 00:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

"Kedves 9-es: majd ha jobban belelátsz ebbe a témába, biztos hogy nem csak közhelyek pufogtatásával fogsz érvelni!"

Kedves szakértő úr, hány prostituáltat érintenek a felmérései?


"Az ember nem érzelmi meggyőződésből megy prostihoz!"

Pontosan ez a tárgyiasítás lényege: emberi, érzelmi oldal OFF.


"Ez egy célirányos szolgáltatás, és évezredek óta működik. S mint ilyen, nem elítélendő!"

Ugyan, tele a történelem intézményekkel, rendszerekkel, amik évezredeken át működtek, ám a 21. századi értékrend mellett teljességgel vállalhatatlanok. Jól sejtem, hogy nem helyeselnél ilyen lelkesen, ha mondjuk eladnának rabszolgának?

2019. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
85%
Én magam prostituált lennék. De van mellette " normális " munkám is. Hazamegyek a melóból, utána egészen este 11ig várom a kuncsaftokat. Autós francia, estleg házhoz megyek egy kufircra. A fizetésem mellé jó kiegészítés. Ha csak napi egy embert fogadok, akkor is meg van a havi 600 ezer. Lelkileg megviselő. Többször próbáltam öngyilkos lenni. Vannak férfiak akik tárgyként kezelnek, vannak akik "szerelmesek" lesznek, vannak akik alkudoznak... Szóval sok féle férfi van. Nagyon nehéz így élni. Megtartani a titkot, illetve észrevétlenül beszálni idegen emberekhez. Nem ajánlom senkinek. Édesapámék hitelét sikerült vissza fizetni. És már lassan lehet saját házam is. Utána befejeztem, mielőtt tényleg feldobom a talpam.:))
2019. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11 - hány prostituált? Kb.: 60-70. Rengeteget dolgozom, jelenleg nincs időm felelősen vállalható "normális" kapcsolatra, viszont szexre nagy szükségem van!


"Jól sejtem, hogy nem helyeselnél ilyen lelkesen, ha mondjuk eladnának rabszolgának?"

Csúsztatsz!

Amit a kor meghalad, az elenyészik! A rabszolgatartó társadalom régen megbukott!

De még egyetlen(!) társadalmi berendezkedés sem élte túl a prostitúciót!

2019. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!