Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nők! Nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nők! Nektek mi a velemenyetek? Hogy reagalnatok parotok fele ezzel? 20/L

Figyelt kérdés

Tegnapi naprol van szo!

Tegnap kivantam paromat es ramasztam es tudattam vele hogy mit szeretnék... O elutasitott mert nincs kedve..1ora mulva megprobaltam megegyszer hatha kedve tamad..semmi valtozas.. 2oraval kesobb szinten megprobaltam es ugy tunt van kedve. 5 perc utan nyogte ki hogy semmi hangulata.. nyilvan rosszul esett es mivel 3x utasitott el igy nem probalkoztam tobbet. 10percel kesobb megszolal hogy en miert nem akarok vele szexelni, hogy miert nincs kedvem, mert biztos massal dugok.. en erre ideges lettem hogy wtf?? Mirol beszel ez a h..lye..

Hogy en nem kivanom meg mert biztos mast kivanok...

Egesz este ezzel b..sztatott, kotekedett nagy veszekedes lett belole es ebbe aludtam el..

Ti hogy kezeltetek volna ezt az ugyet? Mit mondtatok volna neki? Hogy beszeltetek volna meg? Tortent ilyen veletek mar?


2019. dec. 6. 10:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

...nem beszélhetsz barmiről vele mert rögtön megsértődik. Csak az a jó amit ő mond és csinál te csak hibás lehetsz. Ő tökéletes...


Én tuti nemm bírnam ezt.

29f

2019. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Utolso! Ott a pont!! Ez a helyes valasz!
2019. dec. 6. 12:11
 13/24 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem ramenos voltam. Finoman vezettem ra.
2019. dec. 6. 12:12
 14/24 orton ***** válasza:
47%

Hát ez így marha kevés, lehet tényleg 3 hétig rá se néztél és megcsaltad és most próbáltál helyre hozni mindent pár óra alatt....vagy ő csalt meg és inkább rád próbálja kenni, hát ha szakítotok és nem kell felhoznia és megbántani. De ez kit érdekel.

Inkább az a baj hogy egy abszolút megbeszélhető dolgon ilyet hisztiztetek. És nyilván sokkal kiábrándítóbb ha a férfi hisztizik, neki kéne lenyugtatnia a nőt legrosszabb esetben.

2019. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
1 éve együtt vagytok és finoman vezeted rá? Nálam ha már 1 szex volt, akkor annyi, hogy hozzásimulok, megcsókolom,: "kívánlak nagyon, dugunk? " Nekem ez nagyon tinis kérdés.
2019. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

Jaj istenem... A hisztis nőknél csak egy rosszabb van, a hisztis pasi! Én elhajtanám a pitsába!

32N

2019. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Meg mondtam volna neki jó van fiam szedd a holmid És hogy okot is adjak a vádnak ma mással fogok dugni ..
2019. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17!

Ez jo!.

14!

Sose csaltam meg, mert szeretem.. o sem csalt meg.. a tegnapi napon kivul minden nap 2x dugtunk.. szoval nem kene feltetelezni es vadaskodni..

2019. dec. 6. 12:53
 19/24 anonim ***** válasza:
Én menekülnék még most.....
2019. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 orton ***** válasza:

#18 Már hisztizel te is? :D Látszik azért kétélű a dolog nálatok.

Egyébként ha valaki veszekszik, az igazság valahol fél úton van. Nem gyakorin kéne kérdezősködni, hát ha telepátia útján ismerjük mindkettőtök gondolatait, hanem leülni és megbeszélni egymással, tudod a két személynek aki a kapcsolatban van. Sok sikert.

2019. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!